Bóg - nasz Ojciec 1. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej - Władysław SJ. Kubik WAM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bóg - nasz Ojciec 1. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej

podręcznik

Bóg - nasz Ojciec 1. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej - opis produktu:

Pomoce katechetyczne do religii dla klasy 1 szkoły podstawowej Wydawnictwa WAM pt. `Bóg - nasz Ojciec` powstały na podstawie nowego `Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach`, dokumentu przygotowanego przez Komisję Wychowania Katolickiego KEP (z 19 września 2018 r.). Pomoce są więc zgodne z `Podstawą Programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce` (KEP, 8 czerwca 2018 r.).

Pakiet pomocy katechetycznych składa się z podręcznika ucznia, ćwiczeń, poradnika metodycznego oraz pomocy multimedialnych dostępnych w Internecie.

***
Ćwiczenia zostały przygotowane jako pomoc dla ucznia w rozumieniu treści katechezy, w twórczym podejściu do tematu i w utrwaleniu wiadomości.

Zadania oparte na szacie graficznej to rysunki do twórczego uzupełnienia kolorowymi elementami wycinanymi, a także naklejkami oraz własnymi rysunkami dziecka. W odpowiednim dla dziecka momencie nauki wprowadzone zostały także zadania związane z czytaniem albo pisaniem pojedynczych słów. Ćwiczenia pomogą angażować dziecko w przeżywanie tajemnic wiary, kształtować postawy i interioryzować wartości. Zamieszczone w niektórych jednostkach szlaczki wprowadzą dziecko w świat symboli chrześcijańskich.

Bóg - nasz Ojciec 1. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej przygotowano w wydawnictwie WAM. Materiał przygotowano dla: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Religia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Bóg - nasz Ojciec 1. Zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.