Kosmetyki YOPE YOPE | drogeria online Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

YOPE

Nie ulega wątpliwości, że naturalne kosmetyki firmy YOPE zawładnęły rynkiem. Ich fanów nieustannie przybywa, a zachwycają się oni nie tylko składem, ale i skutecznością. Sprawdź dział drogerii Gandalf.com.pl w kategorii kosmetyki naturalne YOPE.

Kosmetyki naturalne YOPE


YOPE to popularna marka kosmetyków i środków czystości. Powstała z miłości do człowieka i środowiska. Kosmetyki YOPE mają naturalny, bezpieczny skład, a przy tym są niezwykle skuteczne. Jeśli zastanawiasz się, co takiego wyróżnia YOPE, kosmetyki tej firmy mają kilka cennych wyznaczników. Producenci zestawów YOPE bardzo starannie dobierają składniki i nieustannie dopracowują receptury kosmetyków naturalnych YOPE, ponieważ ważna jest dla nich jakość tworzonych produktów. Naturalne składniki YOPE stanowią 90% ich składu, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry i zapewniają łagodność pielęgnacji.

YOPE kosmetyki naturalne – co je wyróżnia?


Z pewnością cenną zaletą kosmetyków naturalnych YOPE jest ich zapach. Bardzo często kompozycje zapachowe tworzone są w niekonwencjonalny sposób. YOPE zestawy zachwycają także uroczym designem. Na etykietach produktów umieszczane są przyjazne rysunku zwierzątek. Wywołuje to dobre skojarzenia z marką YOPE, która swoich kosmetyków nie testuje na zwierzętach, na etykietach zaś znajduje się certyfikat Fundacji VIVA! W ofercie YOPE – kosmetyki naturalne znajdują się produkty do pielęgnacji ciała dla dzieci i dorosłych oraz ekologiczne środki czystości. Opakowania YOPE nadają się do recyclingu, marka ma też linię opakowań, które nadają się do ciągłego napełnienia. Zestawy kosmetyków YOPE szczycą się jakością, skutecznością i dostępnością. Co równie ważne, mają także dobrą cenę.

YOPE kosmetyki – tajemnica receptury


Receptury kosmetyków YOPE opracowywane są przez doświadczonych kosmetologów i dermatologów. Lista składników wbrew pozorom jest krótka, dzięki czemu mamy pewność, że w Naszych produktach znajdują się tylko najpotrzebniejsze elementy. Specjaliści wybierają masła i oleje roślinne, glicerynę i alantoinę, naturalne ekstrakty. Wiele z dobieranych składników posiada certyfikat Ecocert. Są one łagodne i bezpieczne dla skóry, dzięki czemu sprawdzą się także w codziennej pielęgnacji dzieci i osób starszych. Duże znaczenie dla YOPE ma także zapach. Markę wyróżniają wonie werbeny, kadzidłowca, rozmarynku, herbaty czy mięty. Producenci chcą, aby kosmetyki YOPE pachniały przyjemnie i naturalnie, ale także by kojarzyły się z dzieciństwem i kuchnią. Krok po kroku okazuje się, że zabawa w recepturę i wyśniony zapach zamienia się w sztukę. Sprawdź Naszą ofertę kosmetyków YOPE na Gandalf.com.pl – postaw na przyjemną, naturalną pielęgnację.
z9
1 - 9 z 242 ofert