Fimy 3D. Najlepsze bajki, filmy animowane trójwymiarowe dla dorosłych i dzieci | Gandalf
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Filmy 3D – poczuj efekty specjalne na własnej skórze

Lubisz efekty specjalne? Zwykłe kino to dla Ciebie zbyt mało? Odkryj największe produkcje i najlepsze filmy 3D! Wejdź do nowego wymiaru i razem z ulubionymi bohaterami przeżywaj pasjonujące przygody. Bierz udział w pościgach, podejmuj najtrudniejsze misje lub odwiedź magiczne krainy! Na Gandalf.com.pl czekają na Ciebie najlepsze filmy 3D, dzięki którym przed własnym telewizorem poczujesz się niczym w kinie. Znajdziesz tu najnowsze produkcje, bestsellerowe tytuły, dzieła nagrodzone Oscarami oraz kontynuacje serii, na które długo czekali fani na całym świecie. Zobacz, jak wygląda świat filmów trójwymiarowych!

Filmy w 3D

Filmy 3D nie są niczym nowym. Po raz pierwszy eksperymentowano z nimi już na przełomie XIX i XX wieku. Wraz z rozwojem technologii, w ciągu minionego stulecia miały one swoje wzloty i upadki. Dziś filmy trójwymiarowe mają tyle samo zwolenników, co przeciwników. Do której grupy dołączysz? Przekonaj się sam! 

Jak powstały filmy trójwymiarowe?

Trójwymiarowy film stereoskopowy czy też film 3D jest prawie tak stary, jak zwykły film 2D. Też stał się popularny na przełomie XIX i XX wieku. Choć efekty były niezłe, studia filmowe pozostały sceptyczne wobec technik 3D. Pod koniec lat 30. filmy te odłożono na półkę, na bliżej nieokreśloną przyszłość. Wielki powrót nastąpił w latach 50. Pierwszym kolorowym filmem w 3D był Gabinet figur woskowych z 1953 roku, wydany przez Warner Brothers. Już wtedy widzowie podczas seansu musieli nosić specjalne okulary. Po krótkim boomie, zainteresowanie filmami 3D znów spadło niemal do zera. Kolejne małe odrodzenie miało miejsce na początku lat 80. Powstało kilka trójwymiarowych horrorów, ale to szaleństwo również trwało bardzo krótko. Z czasem zaczął się pojawiać nowy rodzaj filmów 3D. Parki rozrywki zaczęły organizować pokazy produkcji IMAX w ramach specjalnej atrakcji. Wkrótce dołączyły do nich również muzea. Osiągnięto to przede wszystkim dzięki postępom w cyfrowej produkcji i projekcji. Tworzenie i odtwarzanie filmów 3D stało się znacznie bardziej opłacalne, przy jednoczesnym zachowaniu imponujących wrażeń podczas oglądania. Prawdziwy szał nastąpił w drugiej połowie lat 2000. W 2009 roku do kin wkroczył magiczny Avatar Jamesa Camerona, który zmienił postrzeganie filmów trójwymiarowych.

Najlepsze filmy 3D

Porywające sekwencje akcji lub fascynujące sceny wojen międzygalaktycznych o wiele lepiej wyglądają w trójwymiarze. W Gandalfie znajdziesz najlepsze filmy 3D ostatnich lat, które zrobią na Tobie oszałamiające wrażenie. Od animacji, przez produkcje o superbohaterach, aż po filmy akcji – wszystkie czekają na Ciebie w naszym sklepie. Nie zwlekaj i sięgnij po Avengersów, Aquamana, Park Jurajski, Konga: Wyspę Czaszki czy Star Warsnajlepsze filmy 3D!

Bajki 3D

Twórcy filmów trójwymiarowych nie zapominają także o najmłodszych widzach. Oszałamiające bajki 3D zachwycą nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Cała rodzina świetnie będzie bawić się przy filmach o Minionkach, Jak wytresować smoka? czy Epoka lodowcowa. Dzięki bajkom 3D możesz też zobaczyć klasykę w zupełnie nowej odsłonie. Księga Dżungli, Król Lew, Aladdyn, Pokemon w trójwymiarze zachwycą Was na nowo!


Chcesz obejrzeć nowości filmowe, hity oscarowe, a może najbardziej kultowe filmy ostatnich lat? W naszej ofercie znajdziesz ulubione filmy na DVD i Blu-Ray. Wśród popularnych tytułów wypatrzysz kinowe hity w kategorii: Filmy - 3D. Kinematografia w różnych językach świata i kreacjach artystycznych czeka właśnie na Ciebie. Najnowsze i klasyczne filmy w kategorii Filmy - 3D znajdziesz w ilości: 43 - a wszystkie tytuły proponujemy w niskich cenach. Popularne na całym świecie hity filmowe otrzymasz w Gandalf.com.pl z rabatem do 87%. Czy widziałeś już: Wonder Woman 1984 (Blu-Ray 3D), Diuna (Blu-Ray 3D)?
z13
1 - 13 z 296 ofert