Podręczniki klasa 5 szkoły podstawowej | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej

Wszystkie podręczniki, których potrzebujesz w jednym miejscu ✅ Niskie ceny i szybka dostawa ✅ Wejdź i przekonaj się sam! 

Niech żyją wakacje, niech żyje pole i las! Tę wesołą piosenkę możesz sobie nucić jeszcze do początku września. Radość z trwania najcieplejszej pory roku potęguje fakt, że Twoje dziecko po intensywnym, kolejnym roku szkolnym może wreszcie odpocząć. Należy mu się, tym bardziej że nauka w ostatnim czasie do najłatwiejszych nie należała. Letni urlop to również doskonały czas, by znaleźć chwilę na skompletowanie wyprawki dla Twojej pociechy, a podręczniki dla klasy 5 to jej najważniejszy element.

Gdzie kupić książki do 5 klasy podstawowej?

Zaufany sklep już masz, a w nim wygodną wyszukiwarkę, w którą wpisujesz tytuł podręcznika klasa 5 i… gotowe. Ale to nie jedyna opcja, jaką oferujemy. Książek do 5 klasy szkoły podstawowej możesz też szukać, wpisując inne frazy, np.: językowe, lektury szkolne, pakiety, specjalne potrzeby edukacyjne, programy multimedialne, albo też wybierając konkretny przedmiot. Jest też możliwość wyszukiwania interesujących Cię książek po ich autorze lub wydawnictwie.

Książki do klasy 5 – nowe przedmioty

Tak jak w czwartej, rewolucyjnej dla Twojego dziecka klasie doszło kilka nowych przedmiotów, tak i teraz dołączą do nich kolejne. Na szczęście w mniejszej ilości. Nowymi przedmiotami w klasie 5 szkoły podstawowejbiologia i geografia. Oczywiście, elementy tych przedmiotów pojawiały się już nawet w klasie pierwszej (nazwy najważniejszych miast, rzek w Polsce czy nazwy zwierząt i roślin), ale w klasie piątej dziecko nabędzie wiedzy z tych dziedzin zdecydowanie więcej. Możesz mu pomóc i zainteresować je nowymi przedmiotami, np. przez kupno ciekawych uzupełniających książek do 5 klasy podstawowej: mapy, atlasu zwierząt czy innego tematycznego podarunku.

Kupujemy podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej

By nie robić tego na ostatnią chwilę i się nie stresować, warto zaplanować sobie czas na kupno książek do klasy piątej. U nas kupisz je w promocyjnych cenach. I możesz to uczynić bez wychodzenia z domu, zamawiając książki i wyprawkę dla swojego piątoklasisty przez internet.

Podręcznik klasa 5 – co nowego?

Książki do klasy 5 pomagają utrwalić nabytą wcześniej wiedzę i rozwijają nowe umiejętności. Są już mniej kolorowe niż podręczniki dla młodszych dzieci, a obrazki w nich zostały zastąpione większą ilością tekstu, wykresów i tabelek. Liczba godzin lekcyjnych, jakie będzie spędzało w szkole Twoje dziecko, również się zmieni. Warto więc zapewnić mu co dzień czas wolny, by mogło się zregenerować i nabrać sił.

Klasa 5 szkoła podstawowa – nowe wyzwania

W wieku 11 lat kształtują się nasze przedmiotowe kompetencje. Można powiedzieć, że formowały się one już podczas edukacji wczesnoszkolnej, ale w piątej klasie dzieci nabierają pewności, których przedmiotów lubią się uczyć, a których nie. Podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej dzielą się na obowiązkowe i dodatkowe, dlatego nie zmuszaj dziecka do nauki nielubianego przedmiotu, kupując mu zbyteczne książki. Odwrotnie, tymi dodatkowymi pomocami obdaruj je w zakresie jego zainteresowań. Wtedy możesz być pewien, że Twoje dziecko wybierze w przyszłości zawód, który jednocześnie będzie jego pasją. A o to przecież w pracy chodzi!


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do 5 klasy szkoły podstawowej. Liczba produktów to: 390 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 23%. Kupisz tutaj między innymi Wczoraj i dziś 5. Podręcznik do historii dla klasy piątej szkoły podstawowej, Wielka gramatyka języka angielskiego, Religia. Bóg szuka człowieka. Podręcznik z ćwiczeniami do 5 klasy szkoly podstawowej. Część 1. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z37
szkoła podstawowa
klasa 5
1 - 37 z 867 ofert