Nagrody książkowe dla uczniów na koniec roku szkolnego | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Nagrody dla uczniów

Większość uczniów z niecierpliwością czeka na zakończenie roku szkolnego i początek wakacji. Ostatni semestr, ze względu na epidemię koronawirusa, nie należał do najłatwiejszych. By nie pozostały po nim tylko złe wrażenia, warto postawić na pozytywny akcent i wręczyć na zakończenie roku szkolnego nagrody książkowe.

Dlaczego warto wręczać nagrody na koniec roku szkolnego?

Nagrody dla uczniów pomagają im poczuć, że są wyjątkowi i doceniani. Utwierdzają w przekonaniu, że ich udział w zajęciach jest ważny, a starania zostają dostrzeżone. Ponadto wręczając nagrody na koniec roku szkolnego nauczyciel daje swoim uczniom do zrozumienia, że lubi spędzać z nimi czas. Spraw, by zakończenie roku było zabawnym i pozytywnym doświadczeniem!

Nagrody dla uczniów – pomysły

Nie masz pomysłu na nagrody dla uczniów? Nie przejmuj się – szybko znajdziesz je w Gandalfie! Jeśli zdecydujesz się przyznać nagrody książkowe dla uczniów, pamiętaj, by uwzględnić wszystkich. Dobrze, by każde dziecko czuło się rozpoznawane i uhonorowane. Szukając pomysłów na nagrody dla uczniów, weź pod uwagę ich zainteresowania i predyspozycje.  

Nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego

Wybierając nagrody książkowe dla uczniów staraj się, by nie zostały one uznane za obraźliwe lub złośliwe. Dziecku, które ma problemy z językiem polskim nie powinieneś wręczać słownika ortograficznego. Lepiej postawić na ciekawą lekturę, związaną z jego zainteresowaniami, która zachęci do czytania książek. Na nagrody szkolne zamiast nudnych opracowań lepiej wybierać ulubioną dziecięcą i młodzieżową literaturę. Po 10 miesiącach nauki przyszedł w końcu czas na relaks!  

Książki na nagrody szkolne

W Gandalfie znajdziesz moc pomysłów na nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego. Proponujemy bestsellerowe serie, jak Harry Potter, Opowieści z Narni, Felix, Net i Nika czy Magiczne Drzewo, klasyczne baśnie, albo pięknie ilustrowane publikacje wydawnictwa Dwie Siostry. Z naszej oferty bez problemu wybierzesz książki na nagrody szkolne zarówno dla fanów geografii, historii, jak i fizyki czy biologii. Nie zapominamy też o starszych uczniach, dla których przygotowaliśmy najpopularniejsze pozycje literatury młodzieżowej.

Nagrody książkowe dla uczniów

Gdy wybierzesz już odpowiednie nagrody na koniec roku szkolnego, możesz wzbogacić je dodatkowym, miłym akcentem. Każdemu uczniowi napisz krótką, spersonalizowaną dedykację. Wskaż, za co go cenisz, o czym zawsze będziesz pamiętać, jakie wartości wnosi w życie klasy. Taka nagroda książkowa na zakończenie roku szkolnego sprawi z pewnością więcej frajdy i miło będzie do niej wracać.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - nagrody dla uczniów. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 652 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 55%. W ofercie mamy między innymi Hobbit, czyli tam i z powrotem, Lew, czarownica i stara szafa, Kamienie na szaniec.

koniec roku!

Książki na nagrody dla uczniów

Koniec roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Wyjątkowa sytuacja sprawiła, że w tym semestrze uczniowie uzupełniali wiedzę w domach. Nasuwa się zatem pytanie, co z nagrodami dla uczniów na zakończenie roku szkolnego? Oczywiście, że warto je wręczyć! Nagrody na koniec roku szkolnego będą stanowiły miły akcent po wszelkich niedogodnościach letniego semestru.

Polecamy również: Nagrody dla dzieci>>

 

image

Bestsellery - Książki nagrody dla uczniów

z33
1 - 33 z 773 ofert