Podręczniki klasa 1 szkoły podstawowej | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej

Klasa 1 szkoły podstawowej to dla dziecka (i jego rodziców) ogromne przeżycie. Stres związany z nowym miejscem i akceptacją (lub nie) przez rówieśników łączy się z obawami o to, czy maluch poradzi sobie z nauką. Naprzeciw tym obawom wyszli wydawcy, którzy proponują najmłodszym przyjazne, łączące naukę z zabawą podręczniki do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Nowoczesne pomoce dydaktyczne to tradycyjne, papierowe książki oraz multimedialne dodatki, jak np. odpowiedniki tych książek na płytach czy płyty z piosenkami lub grami, które uzupełniają, a przede wszystkim – uatrakcyjniają szkolne zajęcia.

Wybieramy podręcznik klasa 1

Podręczników i ćwiczeń zgodnych z nową podstawą programową jest tak wiele, że rodzicom trudno wybrać te, które będą dla ich pociech najlepsze. Jak nie pogubić się w tym wydawniczym gąszczu? Podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej to jedne z najczęściej powtarzających się zapytań w wyszukiwarce Google. Gdy ta podpowiada ponad 26 milionów (sic!) wyników, zaczyna się lekka panika. Cóż, zawsze można wybrać się do stacjonarnej, pobliskiej księgarni. Ale jak tego dokonać, gdy ta w weekend jest zamknięta, a w tygodniu nie masz czasu do niej zajrzeć, bo do późna pracujesz?

Gdzie kupić książki do 1 klasy podstawówki?

By nie tracić czasu i nerwów, warto zdecydować się na zaufany sklep, w którym bez przeszkód i z pomocą jego pracowników dokonywałeś już wcześniej zakupów. Albo polecił Ci go ktoś znajomy. W takim miejscu znajdziesz wszystkie książki, zeszyty i inne przybory naukowe potrzebne dzieciom do nauki. Dzięki temu nie będziesz skazany na utratę wielu letnich, słonecznych popołudni, które musiałbyś poświęcić na odwiedzanie kolejnych księgarni i sklepów. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę, a algorytm podpowie Ci właściwe tytuły. To nie magia, to zautomatyzowana matematyka! Możesz nam zaufać, a my z chęcią pomożemy Ci przetrwać pierwsze (najtrudniejsze) dni września. Kto by pomyślał jeszcze kilkadziesiąt lat temu, że kupno wyprawki do szkoły może być tak proste? Dogodne rozwiązania i atrakcyjne ceny pozwolą znaleźć u nas książki do 1 klasy podstawówki w mgnieniu oka.

Czym charakteryzują się książki do pierwszej klasy podstawowej?

Przede wszystkim mają za zadanie pomóc dzieciom w nauce czytania, pisania i liczenia, albo też – jeśli najmłodsi posiedli już te umiejętności – pomóc im w ich utrwaleniu i udoskonaleniu. Zadania są różnej trudności, dzięki czemu każde dziecko bez problemu sobie z nimi poradzi! W wielu czytankach jest kilka rodzajów i rozmiarów czcionek, co pozwoli Twojemu dziecku wybrać te odpowiadające jego możliwościom.

Klasa 1 szkoła podstawowa – nowoczesność i klasyka

Publikacje do klasy 1 szkoły podstawowej łączą w sobie nowoczesność i klasykę. Co to oznacza? Oprócz zadań typowo dydaktycznych są w nich ćwiczenia, które dzieci doskonale pamiętają z przedszkola. To, przykładowo, zadania na szukanie różnic, kolorowanki, rebusy, labirynty czy rozsypanki wyrazowe. Szczególną uwagę najmłodszych zwracają ćwiczenia z naklejkami i wycinankami. Wszystkie one mają na celu pokazać, że nauka to nie nudna teoria, ale działanie i eksperymentowanie.

Podręczniki do pierwszej klasy szkoły podstawowej

Książki do pierwszej klasy podstawowej są kolorowe i przyjazne najmłodszym. Ich bohaterami są często dzieciaki w wieku Twojej pociechy, a także sympatyczne zwierzątka. Postaci te wprowadzają maluchy w świat szkoły, i pomagają przebrnąć przez ten pierwszy, trudny dla wielu z nich etap. Ale, jak powszechnie wiadomo, strach ma wielkie oczy, dlatego wytłumacz dziecku (i sobie), że nie ma się czego bać i wszystko będzie dobrze. Bo jak nie my, to kto?


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do 1 klasy szkoły podstawowej. Liczba produktów to: 551 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 23%. Kupisz tutaj między innymi Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej + CD. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z45
szkoła podstawowa
klasa 1
1 - 45 z 1073 ofert