Książki I Komunia święta: katechizm, modlitewnik, pamiątka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej jest niezwykle ważna w życiu dziecka i rodziców, ale również najbliższej im rodziny. Z tej okazji dzieci obdarowuje się prezentami, które mają upamiętniać ten niezwykle doniosły moment. Sprawdź Nasze propozycje pamiątek Pierwszej Komunii Świętej.

Pamiątka komunijna

Warto pamiętać, że pamiątki komunijne nie muszą być drogie i ekstrawaganckie. Można postawić na prostotę i symbolikę. W tym celu warto wybierać książki, które mogą przybierać różne formy. Ważne są oczywiście katechizmy do komunii, ale książki komunijne to także albumy, które będą zawierać miejsce na zdjęcia z dnia I Komunii Świętej.

Katechizm do komunii czy też modlitewnik może zawierać wskazówki na każdy dzień roku, ale może mieć także formę opowieści z głębokim przekazem. Książki komunijne mają przypominać dziecku o tym, jak ważne wydarzenie miało miejsce w ich życiu. Uczą wrażliwości i przekazują prawdę o człowieku. Świetnym wyborem na pamiątkę komunii lub dodatkiem do prezentu będzie Biblia (na przykład ilustrowana) lub Pismo Święte w opowiadaniach (idealne dla najmłodszych).

I Komunia Święta – książki

Prócz książek, które poruszają kwestie boskie i biblijne, wśród pamiątek komunijnych znaleźć można także książki popularnonaukowe oraz encyklopedie o świecie. Pamiętaj, że literatura musi być dostosowana do wieku dziecka, by nie było ono znudzone z powodu zbyt prostych zagadnień, lub przestraszone trudnością przekazu.

Pamiątki komunijne

Prezenty z okazji I Komunii Świętej są różne – od biżuterii, przez rower i pieniądze, po gry planszowe i książki. W sprzedaży dostępne są historie biblijne, albumy komunijne, pięknie wydane egzemplarze Pisma Świętego, które są pamiątką na całe życie i często przechodzą z pokolenia na pokolenie. Zapoznaj się z propozycjami pamiątek komunijnych, które znajdziesz na stronie Gandalf. com.pl.


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - I Komunia Święta. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 163 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 54%. W ofercie mamy między innymi Biblia Komiks.
z10
1 - 10 z 224 ofert