Podręczniki szkoła podstawowa | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki szkoła podstawowa

Wśród wielu pomocy edukacyjnych, w codziennym kształceniu główną rolę odgrywają podręczniki. W szkole podstawowej używane są niemal na każdej lekcji – o wiele częściej niż encyklopedie czy programy multimedialne. Wysokiej jakości produkty z tej kategorii znajdziesz w sklepie internetowym Gandalf.com.pl. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą podręczników do podstawówki i nie tylko, dzięki czemu możemy zapewnić szeroki wybór i niskie ceny. Rabaty sięgają nawet 50 proc.! W naszej ofercie znajdziesz najnowsze pozycje od najlepszych wydawców. Podręczniki do szkoły podstawowej możesz zamówić bezpośrednio do domu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas. Jako Twój partner w edukacji stale doskonalimy nasze usługi, by sprostać potrzebom naszych klientów.  

Podręczniki do szkoły podstawowej

Sklep Gandalf oferuje podręczniki do podstawówki dla wszystkich klas, od 1 do 8. Czekają na Ciebie pozycje od najlepszych wydawnictw, m.in. WSiP, Nowa Era, Operon, PWN, MAC Edukacja, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Proponujemy najnowsze wydania, zgodne z obowiązującą podstawą programową. Książki do edukacji wczesnoszkolnej, a także nauczania wszystkich obowiązkowych przedmiotów. Uzupełnienie oferty stanowią bogato ilustrowane atlasy: historyczne, biologiczne, historyczne czy przyrodnicze.

Książki do szkoły podstawowej dla klas 4-6

Nauczyciele i uczniowie znajdą w sklepie Gandalf publikacje wspomagające kształcenie w zakresie wszystkich obowiązkowych przedmiotów. Dla klas 4-6 proponujemy szeroki wybór podręczników szkoły podstawowej do języka polskiego, matematyki, historii i społeczeństwa, przyrody, informatyki, muzyki, techniki, religii, sztuki, geografii, wychowania do życia w rodzinie, biologii. Nie zabrakło również książek do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego.

Szkoła podstawowa – książki dla klas 7-8

Nasza oferta obejmuje również starszych uczniów szkół podstawowych. Książki do obowiązkowych przedmiotów: języka polskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, chemii, fizyki, informatyki, muzyki, plastyki, wiedzy o społeczeństwie, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa, wychowania do życia w rodzinie proponujemy w bardzo korzystnych cenach. W Gandalfie znajdziesz również podręczniki szkoła podstawowa do nauki języków obcych oraz religii. Wszystkie książki zgodne są z podstawą programową z 2019 roku.

Podręczniki do podstawówki – jaka jest ich rola?

Odwiedzając sale lekcyjne zauważyć można, że większość, jeśli nie wszyscy nauczyciele korzystają z serii podręcznikowych. Stanowią one zbiory wiedzy, pojęć i zasad dotyczących wybranego tematu. Autorami podręczników do podstawówki są zwykle nauczyciele, profesorowie szkół wyższych lub eksperci, autorytety w danej dziedzinie. Książki te ułatwiają organizację pracy i naukę – zawierają plany nauczania i lekcji, potrzebne do szczegółowego omówienia tematu. Zapewniają też zrównoważoną, chronologiczną prezentację informacji. Każda seria oparta jest na najnowszych strategiach badań i nauczania. Książki szkoła podstawowa to szczegółowa sekwencja procedur dydaktycznych. Podpowiadają, co robić i kiedy robić. Nie ma tutaj miejsca na niespodzianki. Dobre książki do szkoły podstawowej to doskonałe pomoce dydaktyczne. Są cenione zarówno przez belfrów, jak i uczniów. Warto jednak pamiętać, że każdy podręcznik jest tak dobry, jak nauczyciel, który go używa.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do szkoły podstawowej. Liczba produktów to: 2563 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 23%. Kupisz tutaj między innymi Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy I szkoły podstawowej + CD, Wędrując ku dorosłości Wychowanie do życia w rodzinie. Ćwiczenia dla klasy 4 szkoły podstawowej, Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 7 szkoły podstawowej. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z216
szkoła podstawowa
1 - 216 z 5176 ofert