Literatura popularno-naukowa | Książki w Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Literatura popularno-naukowa

Otaczający nas świat jest niezwykły. Z czego jest zbudowany? Jakie jest nasze miejsce w kosmosie? Jak to się dzieje, że możemy budować tak niezwykłe obiekty? Jak działa nasze ciało? Jak powstała Ziemia? W jaki sposób działa grawitacja? Czemu mówi się, że pi jest najbardziej tajemniczą liczbą? Jesteś ciekawy świata w jego każdym aspekcie tak, jak my? W takim razie, jesteś w doskonałym miejscu!

Czeka tutaj na Ciebie literatura popularno – naukowa w swojej najlepszej odsłonie. Odkryj meandry fizyki, chemii, biologii, historii, kosmologii, geologii i wielu innych dziedzin, zaserwowane w przystępnej dla „zwykłego” czytelnika odsłonie. To wydawnictwa, które pozwolą Ci się zakochać w magii codzienności i utwierdzą w przekonaniu, że świat jest wyjątkowym miejscem, które warto odkrywać każdego dnia!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: literatura popularno - naukowa. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 1197 – wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 84%. W ofercie mamy między innymi Czarny Łabędź, Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi, 21 lekcji na XXI wiek.

z50

Literatura popularno-naukowa

z50