Podręczniki i książki do 1 klasy liceum oraz technikum po szkole podstawowej | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 1 klasy liceum po szkole podstawowej

Podręczniki do 1 klasy liceum po podstawówce w super cenach. ✅ szeroki wybór tanich podręczników ⭐ Wejdź na naszą stronę i przekonaj się sam!

W wyniku ostatniej reformy oświaty w 2019 roku 3-letnie liceum i 4-letnie technikum zastąpiły odpowiednio szkoły 4- i 5-letnia. W roku szkolnym 2020/21 do pierwszych klas trafią już wyłącznie absolwenci szkół podstawowych. Zmiany te wymusiły opracowanie nowych podręczników, zgodnych z nową podstawą programową. W sklepie Gandalf oferujemy najbardziej aktualne książki do 1 klasy liceum oraz technikum, które umożliwiają kształcenie na poziomach podstawowym i rozszerzonym. Znajdziesz u nas wszystkie publikacje zaproponowane przez nauczycieli w Twojej szkole.

Podręczniki do liceum klasa 1 – przedmioty humanistyczne

Poszukujesz podręczników do języka polskiego, historii lub WOS-u? W ofercie Gandalfa znajdziesz wszystkie niezbędne książki do 1 klasy technikum i liceum do tych przedmiotów. Proponujemy zarówno najbardziej, jak i mniej znane serie. Jeśli chodzi o język polski, dużą popularnością cieszą się Oblicza epok, Przeszłość i dziś czy Ponad słowami. Do historii nauczyciele chętnie sięgają po podręczniki do liceum klasa 1 Poznać przeszłość, Zrozumieć przeszłość, Historia. Ślady czasu, a do WOS-u po serie W centrum uwagi czy Wiedza o społeczeństwie.

Książki do 1 klasy liceum – przedmioty ścisłe

Matematyka, fizyka, biologia, geografia, informatyka, chemia – podręczniki do liceum klasy 1 do tych przedmiotów również znalazły się w ofercie księgarni Gandalf. Dzięki nowoczesnym publikacjom z łatwością przyswoisz wiedzę z nauk ścisłych. Oprócz podręczników możesz zakupić także zbiory zadań, zeszyty ćwiczeń, i karty pracy. Oferujemy znane serie, często wybierane przez nauczycieli: Oblicza geografii, Teraz bajty, Biologia na czasie, To jest chemia, Odkryć fizykę, MATeMatyka. Z Gandalfem zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne książki do 1 klasy technikum i liceum.

Podręczniki do technikum klasa 1 – przedmioty zawodowe

Uczniowie techników, oprócz wspomnianych już przedmiotów, muszą posiadać także pozycje do przedmiotów zawodowych. W ofercie sklepu Gandalf znajdziesz książki do 1 klasy technikum przeznaczone do nauczania w niemal wszystkich kwalifikacjach. Budownictwo, fryzjerstwo, kosmetyka, turystyka, mechanika samochodowa, handel, gastronomia, elektryka, ekonomia i wiele innych – niezależnie od branży, zakupisz u nas wszystkie niezbędne publikacje. Profesjonalne podręczniki do technikum klasa 1 pozwolą Ci przygotować się do egzaminu zawodowego.

Językowe książki do 1 klasy technikum i liceum

Bardzo ważnym elementem kształcenia w szkole średniej jest nauka języków obcych nowożytnych. Największą popularnością cieszy się oczywiście angielski. Oferta sklepu Gandalf zawiera bestsellerowe serie książek do 1 klasy technikum i liceum z tego przedmiotu, m.in. English File, Focus, Headway czy Open World. Chętnie wybieranym przez szkoły językiem jest też niemiecki. Do nauki można wybrać podręczniki #trends, Perfekt, Effekt albo Welttour Deutsch. Planujesz uczyć się rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego? Podręczniki technikum klasa 1 do tych języków obcych również zakupisz w księgarni Gandalf.

Podręczniki technikum klasa 1 – przedmioty dodatkowe

Dawniej uczniowie liceów i techników uczęszczali na przedmioty wiedza o kulturze. Obecnie zastąpiono go jednym z trzech do wyboru: plastyką, muzyką lub filozofią. Niezbędne do ich nauczania podręczniki do 1 klasy liceum po szkole podstawowej także znajdziesz w tej kategorii. Oferujemy ponadto książki do religii oraz wychowania do życia w rodzinie.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki i książki do 1 klasy liceum oraz technikum po szkole podstawowej. Liczba produktów to: 1111 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 50%. Kupisz tutaj między innymi Odkrywamy na nowo. Edukacja dla bezpieczeństwa Podręcznik Szkoły ponadgimnazjalne, Bezpieczeństwo i higiena pracy. Podręcznik do nauki zawodu, Spotkania z filozofią. Podręcznik dla liceum i technikum. Zakres podstawowy. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z63
liceum i technikum
klasa 1 po podstawówce
z63