SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do liceum i technikum klasa 1

Liceum i technikum to nowy etap edukacji. Może być on nieco stresujący - zwłaszcza dla uczniów klasy pierwszej. Idąc do szkoły średniej, nie wiedzą oni bowiem co dokładnie ich czeka, czego mogą się spodziewać i co przyniesie im nowy rok szkolny, spędzany w zupełnie nowym miejscu. Pomocne w adaptacji do nowych warunków będą jednak niewątpliwie podręczniki szkolne. Pozwolą one uczniom pierwszych klas na skuteczne przyswajanie nowej wiedzy, a co za tym idzie - na osiąganie zadowalających wyników w nauce i efektywne przygotowanie się do egzaminu maturalnego.

Podręczniki do liceum klasa 1 - gdzie ich szukać?

Podręczniki szkolne do pierwszej klasy liceum i technikum znaleźć można zarówno w tradycyjnych księgarniach stacjonarnych, jak i w księgarniach internetowych. Dokonując zakupu podręcznika, pamiętaj o tym, aby zweryfikować, czy na pewno jest on zgodny z nową podstawą programową oraz czy znajduje się na liście podręczników wybranej szkoły średniej. Dobór konkretnych książek zależy bowiem od poszczególnych szkół ponadpodstawowych i uczących w nich nauczycieli.

Wybierając konkretny podręcznik - np. do języka polskiego czy angielskiego, zwróć uwagę również na interesujący Cię poziom nauczania. Niektóre podręczniki szkolne do 1 klasy szkół ponadpodstawowych realizują bowiem materiał zarówno na poziomie podstawowym, jak i w zakresie rozszerzonym. Istotne jest także wydawnictwo - poszczególni wydawcy będą proponowali bowiem nieco inny rozkład materiału oraz różne ćwiczenia czy zbiór zadań, podsumowujący opisywane zagadnienie.

Kupując książki do nauki w 1 klasie szkoły średniej, zastanów się także nad interesującą Cię okładką. Tradycyjny podręcznik to okładka miękka. Czasem dostępna jest jednak również okładka miękka z obwolutą lub ze skrzydełkami. Rodzaj okładki wpływać może natomiast nie tylko na komfort korzystania z podręcznika, lecz także na jego cenę.

Gandalf - szeroki wybór podręczników do klasy 1 liceum i technikum

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz różnorodne podręczniki szkolne, kompendia, karty pracy, repetytoria oraz zbiory zadań przydatne w 1 klasie szkoły ponadpodstawowej. Do oferowanych przez nas pozycji należą m.in. podręczniki do języka polskiego. W naszej ofercie znajdują się serie, takie jak Sztuka wyrazu czy Oblicza epok. W księgarni internetowej Gandalf dostępne są również książki do historii (m.in. seria Poznać przeszłość), wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego oraz innych języków obcych (niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego). W naszym sklepie internetowym zakupisz także podręczniki do matematyki, geografii (m.in. serię Oblicza geografii), fizyki (m.in. serie Odkryć fizykę i Zrozumieć fizykę), chemii i biologii. Ponadto, oferta księgarni internetowej Gandalf obejmuje podręczniki do informatyki, religii, etyki i filozofii, muzyki, plastyki, przedsiębiorczości, wychowania do życia w rodzinie oraz edukacji dla bezpieczeństwa (tu m.in. seria Żyję i działam bezpiecznie).

Księgarnia internetowa Gandalf to nie tylko szeroki wybór podręczników i pomocy naukowych do pierwszej klasy liceum i technikum. To także najbardziej popularne wydawnictwa szkolne. W naszej ofercie znajdziesz książki do nauki, pochodzące od takich wydawców, jak wydawnictwo szkolne PWN, wydawnictwo pedagogiczne Operon, Nowa Era, WSiP oraz Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

Podręczniki szkolne dla szkół ponadpodstawowych klasa 1 - dlaczego warto kupić je w Gandalfie?

Księgarnia internetowa Gandalf to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie interesujące Cię podręczniki szkolne. Tradycyjny podręcznik to za mało? Bez obaw! Nasza oferta obejmuje również zbiory zadań, repetytoria, kompendia oraz karty pracy. Z naszą pomocą młodzi, ciekawi świata uczniowie opanują zarówno przedmioty humanistyczne i ścisłe, jak i języki obce. Dostępne w naszej ofercie publikacje pozwolą im na opracowanie wymaganego materiału, a w przyszłości - na skuteczne przygotowanie się do matury. Ponadto, kupując książki do 1 klasy szkoły ponadpodstawowej w naszym sklepie internetowym, zyskujesz szansę na to, aby nabyć podręczniki w atrakcyjnej, przystępnej cenie. Postaw na skuteczną naukę i skorzystaj z oferty księgarni internetowej Gandalf!


... ...
liceum i technikum
klasa 1 po podstawówce
Zobacz więcej produktów