SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wydawnictwa
Podręczniki akademickie - prawo

Nie przejdziesz obojętnie!

Zamień każdy rok w szkole w pasjonującą, naukową przygodę razem z Gandalf.com.pl! W naszej ofercie znajdziesz podręczniki szkolne dla uczniów wszystkich szkół. Podręczniki szkolne do szkoły podstawowej, liceum i technikum. Czekają tu na Ciebie także pomocnicze materiały edukacyjne, które pomogą każdemu uczniowi rozwijać wiedzę i umiejętności nabyte w czasie nauki.

 

Skorzystaj z naszych promocji 2023! Weź udział udział w naszym konkursie i wygraj hulajnogę elektryczną, głośnik bezprzewodowy lub smartwatcha. Zacznij rok szkolny z kompletem książek, a jeśli nauczyciel zmieni zdanie, wymień podręcznik do końca września. Zapłać później z PayPo, a jeśli to Twoje pierwsze zakupy z płatnościami odroczonymi, zgarnij kod na 20 zł.

Podręczniki szkolne

Podręczniki szkolne i materiały dydaktyczne to fundament efektywnej nauki - na przykład nauki języka polskiego, angielskiego, historii czy matematyki. Korzystając z różnorodnych pomocy naukowych, uczniowie są w stanie opanować wymagany materiał i osiągać satysfakcjonujące wyniki. Książki do szkoły (m.in. do szkoły podstawowej, liceum ogólnokształcącego oraz technikum) znajdziesz natomiast w naszej księgarni internetowej. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w Gandalfie!

 

Księgarnia internetowa Gandalf.com.pl - podręczniki szkolne

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór książek do szkoły - od podręczników dla przedszkolaków, przez szkołę podstawową, liceum i technikum, po podręczniki branżowe i materiały pomocnicze. Podręczniki szkolne, dostępne w księgarni internetowej Gandalf.com.pl są zgodne z wymogami, wyznaczanymi przez podstawę programową. Dzięki temu, korzystający z nich uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności oraz skutecznie przygotowywać się do przeprowadzanych przez nauczycieli sprawdzianów i kartkówek. Wybierz interesujący Cię poziom zaawansowania i sprawdź, jakie podręczniki szkolne możesz zakupić w księgarni internetowej Gandalf.com.pl.

 

Podręczniki do przedszkola i zerówki

Choć z podręcznikiem standardowo kojarzona jest szkoła podstawowa oraz liceum i technikum, podręczniki tworzone są również dla dzieci, uczęszczających do przedszkoli i zerówek. Wiedza, zawarta w specjalnie dostosowanych podręcznikach, jest nieocenioną pomocą w nauce czytania i pisania. Podręczniki dla najmłodszych umożliwiają tym samym kompleksowe przygotowanie dzieci do kolejnego etapu edukacji - szkoły podstawowej.

 

Podręczniki do szkoły podstawowej

Szkoła podstawowa to moment, w którym dzieci zdobywają coraz więcej informacji na temat otaczającego ich świata. Rozwijają swoją wiedzę, umiejętności oraz logiczne myślenie. W całym procesie pomagają im natomiast odpowiednio dobrane przez nauczycieli podręczniki szkolne. Dzięki nim, uczniowie mogą uporządkować swoją wiedzę oraz sprawdzić efektywność swojej nauki. Choć niektóre zagadnienia będą niemałym wyzwaniem, z podręcznikami szkolnymi, zgodnymi z podstawą programową, uczniowie mogą zrozumieć fizykę, matematykę czy chemię.

 

Podręczniki do szkół ponadpodstawowych

Liceum i technikum to kolejny etap na ścieżce edukacji. Jest on szczególnie ważny ze względu na końcowy egzamin, jakim jest matura. Podsumowuje ona dotychczasową wiedzę uczniów i jest swego rodzaju biletem, pozwalającym na podjęcie studiów. Regularne korzystanie z odpowiednich podręczników szkolnych to w tym przypadku klucz do sukcesu i zadowalającego wyniku egzaminu.

 

Języki obce

W dzisiejszych czasach języki obce towarzyszą uczniom od najmłodszych lat - większość z nich uczy się ich już w przedszkolu. Z tego powodu, w naszej księgarni internetowej znajdziesz również różnorodne podręczniki do języków obcych. Ich zakup pozwoli na skuteczne zdobywanie i rozwijanie umiejętności językowych.

Księgarnia internetowa Gandalf.com.pl oferuje podręczniki do nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego oraz rosyjskiego. W naszym asortymencie znajdziesz książki największych wydawców, takich jak m.in. Oxford University Press, Cambridge University Press, Express Publishing czy Hueber Polska.

 

Podręczniki branżowe

W księgarni internetowej Gandalf.com.pl kupić możesz również podręczniki branżowe. Dzięki nim poszerzysz swoją wiedzę na temat wybranej dziedziny. Książki, znajdujące się w naszej ofercie obejmują branżę logistyczną, administracyjną, budowlaną, transportową, ekonomiczną oraz fryzjersko-kosmetyczną. Wiedza teoretyczna, wzbogacona o ćwiczenia i karty pracy, pozwoli Ci na efektywny rozwój i doskonalenie posiadanych umiejętności.

 

Materiały pomocnicze

W naszej księgarni znajdziesz również pomoce naukowe, które będą pozwolą Ci na skuteczne przygotowania do jednego z najważniejszych życiowych egzaminów - egzaminu maturalnego. Nasze materiały pomocnicze obejmują zarówno zakres podstawowy, jak i zakres rozszerzony. Zbiór zadań, repetytoria oraz karty pracy z przedmiotów, takich język polski, matematyka, język angielski, historia czy biologia, umożliwią Ci efektywną naukę, a co za tym idzie - osiągnięcie wymarzonych wyników z egzaminu maturalnego.

 

Jakie wydawnictwa naukowe znajdziesz w naszej księgarni?

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz podręczniki szkolne największych wydawców. Poza wymienionymi wyżej wydawnictwami języków obcych, znajdują się wśród nich: wydawnictwo szkolne PWN, wydawnictwo pedagogiczne OPERON, Nowa Era, WSiP oraz Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe.

 

Gdzie kupić tanie podręczniki szkolne?

Podręczniki szkolne, zeszyty ćwiczeń oraz przybory szkolne to niemały wydatek. Chcesz nieco ograniczyć wydatki i szukasz miejsca, w którym kupisz tanie podręczniki szkolne? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie księgarnia internetowa. Znajdziesz w niej wszystkie potrzebne książki do szkoły, za które zapłacisz mniej niż w standardowej, stacjonarnej księgarni.

 

Gandalf.com.pl – postaw na tanie książki do szkoły!

Czemu warto zakupić podręczniki szkolne w naszej księgarni online? Przede wszystkim, nasza oferta to bardzo szeroki wybór podręczników i materiałów pomocniczych. Są one zgodne z podstawą programową oraz poszczególnymi poziomami edukacji. Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajdziesz interesujące Cię pozycje!

Ponadto, decydując się na zakup podręczników szkolnych w naszej księgarni internetowej, zyskujesz szansę na to, aby kupić książki do szkoły w przystępnych, atrakcyjnych cenach - niższych niż te, w sklepach stacjonarnych. Nie czekaj - zamów podręczniki szkolne już dziś!