Tanie podręczniki szkolne | Księgarnia internetowa Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie
Wydawnictwa
image

Pierwsza klasa liceum po podstawówce

Rok szkolny 2019/2020 przyniósł spore zmiany jeśli chodzi o system edukacji w szkołach średnich. Ósme klasy szkoły podstawowej kończą szkołę jednocześnie z trzecimi klasami gimnazjum, a do szkół średnich w tym roku trafia podwójny rocznik z dwiema różnymi podstawami programowymi. Dlatego właśnie w szkołach tworzone będą klasy dla uczniów po gimnazjum (stara podstawa programowa - SPP) oraz dla uczniów po podstawówce (nowa podstawa programowa - NPP).

Gandalf.com.pl wychodzi naprzeciw potrzebom uczniów, postawionych w dość trudnym położeniu - jak kupić podręczniki, żeby się nie pomylić? Nasze podręczniki zostały podzielone na dwie osobne kategorie - klasa 1 liceum po podstawówce i klasa 1 liceum po gimnazjum. Dodatkowo, każdy produkt jest odpowiednio oznaczony, a informacja o przeznaczeniu pod tak zwaną "starą" lub "nową" podstawę programową jest widoczna w opisie. Dzięki temu w prosty i przejrzysty sposób możesz wybrać podręcznik, którego potrzebujesz.

image

Bestsellery

  • Wszystkie
więcej
image

Nie przejdziesz obojętnie!

Zamień każdy rok w szkole w pasjonującą, naukową przygodę razem z Gandalf.com.pl! W naszej ofercie znajdziesz podręczniki szkolne dla uczniów wszystkich szkół. Podręczniki szkolne do szkoły podstawowej, gimnazjum, a także liceum i technikum. Czekają tu na Ciebie także pomocnicze materiały edukacyjne, które pomogą każdemu uczniowi rozwijać wiedzę i umiejętności nabyte w czasie nauki. Atlasy, książki do nauki języków, tablice, a także opracowania i repetytoria przydatne przed egzaminem gimnazjalnym i maturą. Znajdziesz tu lektury szkolne, książki do szkół policealnych, tytuły naukowe i popularno-naukowe oraz specjalne książki i pakiety multimedialne dla przedszkolaków głodnych wiedzy. Na Gandalf.com.pl skompletujesz również wyprawkę szkolną, która przyda się Twojemu maluchowi już 1 września!

image

Zapowiedzi

  • Wszystkie
więcej
Piórniki
Plecaki
Zestawy artystyczne
Worki

Podręczniki szkolne

Księgarnia internetowa Gandalf.com.pl kładzie bardzo duży nacisk na poszerzenie swojej oferty edukacyjnej. Zespół specjalistów doskonale wie o tym, że dzieci i młodzież to nasza przyszłość. Dlatego corocznie współpracujemy z najpopularniejszymi wydawnictwami, komplementując ofertę dla szkół. Podręczniki szkolne to chyba najważniejszy segment naszej oferty. Szczególnie widać to w sierpniu, wrześniu i październiku, kiedy strona naszej księgarni internetowej bije rekordy popularności. Podręczniki do szkoły to najczęściej wyszukiwana fraza w tych miesiącach. Dlatego staramy się odpowiadać na potrzeby naszych Użytkowników, tak by każdy mógł znaleźć pomoce naukowe dopasowane do profilu własnego wykształcenia i do wieku. W ofercie mamy podręczniki do szkół podstawowych, a także do liceów. Oferujemy również liczne pomoce naukowe i vademecum pomagające w przygotowaniach do egzaminów.


Księgarnia internetowa z bogatą ofertą podręczników do szkoły podstawowej i liceów

Podręczniki szkolne, które mamy w sprzedaży, są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych oraz liceów. Pakiet podręczników do szkoły jest naprawdę szeroki. Prawdopodobnie jako jeden z niewielu sklepów proponujemy tak zróżnicowaną ofertę. Nasza księgarnia internetowa podręczniki oferuje nie tylko dla najmłodszych, ale także dla nastolatków, a nawet dla dorosłych uczniów, którzy stawiają na dalsze kształcenie. Matematyka, język polski, język angielski – wiedzę ze wszystkich powyższych przedmiotów masz w zasięgu ręki. Bowiem nasza księgarnia podręczniki stawia zawsze na pierwszym miejscu! Opracowania naukowe przydają się bardzo wielu Użytkownikom. W końcu każdy z nas już od małego jest uczony, że wiedza to potęgi klucz.


Tanie podręczniki

Co roku należy kupić bardzo wiele podręczników do szkoły. Jeśli ma się więcej niż jedno dziecko, nagle wydatek staje się bardzo dużym obciążeniem. Dlatego tanie podręczniki pozwalają na równy dostęp do nauki bardzo wielu grupom. Nie każdy ma możliwość kupić nowe podręczniki szkolne bez jakichkolwiek zniżek. Dlatego księgarnia internetowa Gandalf oferuje zniżki i pakiety, których finalna cena wyniesie zawsze mniej, niż w pojedynczych egzemplarzy. Tanie podręczniki nie tylko dla uczniów są przepustką do najlepszych ocen; także księgarnia podręczniki traktuje jako klucz do sukcesu. W końcu jeśli nawiążemy kontakt z najmłodszymi użytkownikami i wyposażymy ich w pomoce szkolne już w najmłodszych latach, to możemy mieć nadzieję, że będą chcieli kontynuować czytelniczą przygodę z księgarnią internetową także jako dorośli ludzie.


Podręczniki szkolne do nauki matematyki, języka polskiego, języka angielskiego i innych przedmiotów

Bardzo częste zmiany programów nauczania wymuszają zmiany podręczników szkolnych i uniemożliwiają korzystanie z rynku wtórnego. Księgarnia internetowa Gandalf.com.pl wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy mają problem z uzyskaniem tanich podręczników do matematyki, języka polskiego, języka angielskiego, fizyki, biologii, chemii i wielu innych przedmiotów szkolnych. Nawiązujemy relacje z wieloma wydawcami, po to, by móc zaproponować naszym użytkownikom jak najlepsze ceny. Dzięki temu perspektywa kupna tak wielu podręczników do szkoły nie będzie przerażająca. Tanie podręczniki praktycznie do każdego przedmiotu szkolnego to nasza specjalność. Wiemy, że możesz nam zaufać i wyposażyć się we wszystkie podręczniki do szkoły w naszej księgarni internetowej!


Uzupełnisz swój tornister o potrzebne podręczniki szkolne także w ciągu roku!

Owszem, najważniejsze miesiące na rynku podręczników szkolnych, to sierpień i wrzesień. Przed początkiem roku szkolnego, wszyscy rodzice i uczniowie ruszają na zakupy, by wypełnić tornistry  podręcznikami do szkoły i potrzebnymi artykułami papierniczymi. Oczywiście księgarnia internetowa Gandalf wychodzi Wam naprzeciw! Ale staramy się trzymać rękę na pulsie przez cały okres trwania roku szkolnego. Być może musisz dokupić pojedynczy egzemplarz ćwiczeń lub znaleźć podręcznik szkolny odpowiedni na drugi semestr? Gandalf z całą pewnością odpowie na Twoje potrzeby! Wbrew obiegowej opinii, podręczniki szkolne nie są wydawane tylko na początku roku szkolnego. Praca nad nimi wre cały rok, by dostarczać do księgarni podręczniki tylko najlepszej jakości!