SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Audiobooki popularnonaukowe

Jeżeli jesteś fanem tekstów, przedstawiających fakty i odkrycia w przystępny sposób, zrozumiały dla każdego, nie tylko dla znawców tematu, dobrze trafiłeś! Wiedzę, ze świata szeroko pojętych nauk możesz chłonąć za pośrednictwem literatury popularnonaukowej. Audiobooki, które znajdziesz na Gandalf.com.pl, dotyczą wielu różnych dziedzin nauki. Zapewniamy Cię, że nasze audiobooki popularnonaukowe sprawią, że spojrzysz na nie w zupełnie inny sposób.

Audiobooki popularnonaukowe – dla kogo?

Lubisz ciekawostki naukowe, ale czytanie długich wywodów, na temat konkretnej dziedziny szybko zaczyna Cię nudzić? Analizy badań, które zawiera większość takich pozycji, sprawiają, że oczy same Ci się zamykają? Najnowsze odkrycia, zaczynasz  odbierać jako całkowicie niezrozumiały naukowy bełkot? Nie męcz się dłużej, to zrozumiałe, że nie każdy potrafi z zainteresowaniem przeczytać zapisaną specjalistycznym językiem encyklopedię naukową. Istnieje dla Ciebie o wiele lepsze rozwiązanie. Zamiast walczyć z branżowym słownictwem, niezrozumiałym dla niewtajemniczonych, sięgnij po pozycje, których autorzy w przystępny sposób opowiedzą Ci o zagadkach naukowych i najnowszych odkryciach. Znajdziesz je w naszej ofercie audiobooków popularnonaukowych. Ich twórcy w ciekawy i angażujący sposób przybliżą Ci wszystkie zakamarki interesującej Cię dziedziny nauki. Audiobooki popularnonaukowe, to świetne produkty dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś ciekawego o otaczającym nas świecie.

Audiobooki popularnonaukowe o Wszechświecie

W naszej ofercie audiobooków popularnonaukowych, znajdziecie wiele pozycji, przybliżających słuchaczowi najskrytsze tajemnice Wszechświata oraz mity i teorie, dotyczące jego powstania. Jednym z autorów, którzy zdecydowali się podjąć próbę opowiedzenia o złożonych kosmicznych teoriach i skomplikowanych pojęciach, wyjaśniających jego funkcjonowanie w łatwy do przyswojenia sposób, jest Stephen Hawking. Odkrywca czarnych dziur i grawitacji kwantowej, wielki naukowiec, który przyczynił się ludzkości do zrozumienia zasad fizycznych, władających kosmosem. Audiobooki popularnonaukowe jego autorstwa, które znajdziecie na Gandalf.com.pl, opowiedzą Wam o wydarzeniach, które doprowadziły do powstania Wszechświata oraz procesach stale w nim zachodzących. Ich treść wprowadzi Was w świat fizyki teoretycznej oraz ich największych odkryć i kto wie, może rozwiąże zagadkę naszego istnienia? Tę samą tematykę podejmuje w swoich książkach David Christian, którego rozważania możecie również znaleźć w naszym sklepie w formie audiobooków popularnonaukowych.

Zrozumieć ludzkość – audiobooki popularnonaukowe

Nieprzerwalnie od wielu lat najpopularniejszymi książkami popularnonaukowymi, dotyczącymi ludzkości są: Sapiens. Od zwierząt do bogów oraz Homo Deus. Krótka historia jutra. Yuval Noah Harari – izraelski historyk dokonał całościowej analizy historii człowieka – od ewolucji Homo Sapiens w paleolicie, aż po rewolucje polityczne i technologiczne XXI wieku. Na tej analizie oparł on później śmiałą prognozę przyszłych dokonań i bolączek ludzkości. Chcecie poznać historię własnego gatunku i sprawdzić, z czym będziemy mierzyć się za setki lat? Teraz wszystkie książki bestsellerowego autora –  Yuvala Noaha Harari’ego znajdziecie u nas w formie audiobooków popularnonaukowych. Znajdziecie u nas również audiobooki popularnonaukowe tłumaczące zasady rozumienia własnego „ja” oraz ich alternatywy – ego. Poznacie zasady funkcjonowania naszych myśli oraz podświadomości. Jesteście gotowi na takie odkrycia?

Audiobooki popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży

Audiobooki popularnonaukowe to świetny produkt dla młodych ludzi, chcących poznawać świat. W naszej ofercie znajdziecie audiobooki popularnonaukowe, które idealnie sprawdzą się, jako pierwsze spotkanie z poważną nauką dla najmłodszych. Zapoznają się oni z historią wynalazków, bez których nie moglibyśmy się dziś obejść oraz teoriami ewolucji ludzkości i technologii, dzięki którym dzisiejszy świat wygląda tak, a nie inaczej. Poznają profile niezwykłych osobistości, które przyczyniły się światu i zrozumieją, dlaczego najbardziej skomplikowane szkolne przedmioty, są tak bardzo ważne w życiu. Może nawet je polubią? Wybierajcie spośród naszych audiobooków popularnonaukowych i przekonajcie się sami!


... ...
Zobacz więcej produktów