Kochamy Pana Jezusa 2. W drodze do Wieczernika Podręcznik dla szkoły podstawowej - Władysław SJ. Kubik WAM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Kochamy Pana Jezusa 2. W drodze do Wieczernika Podręcznik dla szkoły podstawowej

podręcznik

Kochamy Pana Jezusa 2. W drodze do Wieczernika Podręcznik dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Treści podręcznika skupione są wokół tematu odkrywania miłości Bożej w Piśmie świętym, osobie Jezusa Chrystusa, przeżywaniu roku liturgicznego oraz doświadczeniu życia codziennego (słuchanie, odpowiadanie, dziękowanie, przepraszanie, przebaczanie, przyjmowanie darów i obdarowywanie).
W książce znajdują się również nowe jednostki tematyczne, np. o Chrystusie Królu, Dobrym Pasterzu, Wniebowstąpieniu, Nawiedzeniu NMP, św. Józefie, św. Dominiku Savio.
Treści związane z przygotowaniem do Pierwszej Komunii Świętej w kl. 2 dotyczą sakramentów, pojęcia grzechu i nawrócenia, sumienia, miłosierdzia Bożego, warunków spowiedzi, gestów związanych z przyjęciem sakramentu pojednania i Eucharystii.
Teksty PRZECZYTAJMY RAZEM! zostały dostosowane do obniżonego wieku uczniów. Szatę graficzną podręcznika tworzy wiele nowych ilustracji.

Kochamy Pana Jezusa 2. W drodze do Wieczernika Podręcznik dla szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa WAM. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 2 / Religia. Kochamy Pana Jezusa 2. W drodze do Wieczernika Podręcznik dla szkoły podstawowej jest częścią serii W drodze do Wieczernika. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-21-01/10-KR-1/12.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Kochamy Pana Jezusa 2. W drodze do Wieczernika Podręcznik dla szkoły podstawowej

4.6/5 ( 21 ocen )
  5
  18
  4
  0
  3
  1
  2
  2
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.