Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa 1. W drodze do Wieczernika PODRĘCZNIK do religii dla szkoły podstawowej - Władysław SJ. Kubik WAM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa 1. W drodze do Wieczernika PODRĘCZNIK do religii dla szkoły podstawowej

podręcznik

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa 1. W drodze do Wieczernika PODRĘCZNIK do religii dla szkoły podstawowej - opis produktu:

Katechizm wypełnia założenia katechezy inicjacyjnej. Ukazuje Kościół jako rodzinę Pana Jezusa, w którą dziecko zostało włączone. Zgodnie z Programem nauczania religii w nowym podręczniku i ćwiczeniach oraz w poradniku metodycznym treści i zadania przygotowują uczniów do włączenia się w życie Kościoła - świadome obchody roku liturgicznego (przeżywanie tajemnic naszego zbawienia) i życie zgodne z Ewangelią (pełna formacja chrześcijańska). Każda z 55. jednostek lekcyjnych jest rozmieszczona na dwóch sąsiadujących stronach, co ma ułatwić uczniom odnalezienie potrzebnych wiadomości i korzystanie z nich. Na bogatą szatę graficzną składają się rysunki, zdjęcia, reprodukcje dzieł sztuki.

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa 1. W drodze do Wieczernika PODRĘCZNIK do religii dla szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa WAM. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Religia. Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa 1. W drodze do Wieczernika PODRĘCZNIK do religii dla szkoły podstawowej jest częścią serii W drodze do Wieczernika. Numer dopuszczenia podręcznika to: AZ-11-01/10-KR-1/11.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa 1. W drodze do Wieczernika PODRĘCZNIK do religii dla szkoły podstawowej

4.4/5 ( 30 ocen )
  5
  22
  4
  3
  3
  2
  2
  1
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.