SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 2 klasy liceum po szkole podstawowej

Podręczniki do 2 klasy liceum - wszystkie podręczniki do liceum i technikum w jednym miejscu. Szeroki wybór książek, niskie ceny i szybka dostawa - sprawdź!   

W 2017 roku rozpoczęła się reforma oświaty, w wyniku której utworzono 4-letnie licea oraz 5-letnie technika. Ich uczniami zostają absolwenci 8-letniej szkoły podstawowej. W związku z tymi zmianami konieczne było utworzenie nowej podstawy programowej, a co za tym idzie opracowanie nowych podręczników. W księgarni Gandalf znajdziesz ich najnowsze wydania, z najbardziej aktualną zawartością. W tej kategorii czekają na Ciebie książki do 2 klasy technikum i liceum.

2 klasa liceum – przedmioty

Nowa podstawa programowa przewiduje realizację w 2 klasie liceum kilkunastu przedmiotów. Znalazły się wśród nich: język polski, nowożytny język obcy, filozofia, łacina i kultura antyczna, muzyka, historia muzyki, plastyka, historia, historia sztuki, wiedza o społeczeństwie, geografia, podstawy przedsiębiorczości, biologia, chemia, fizyka, matematyka, informatyka, WF, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie do życia w rodzinie, etyka, a także język mniejszości lub regionalny. W Gandalfie znajdziesz książki do 2 klasy liceum i technikum umożliwiające kształcenie w większości tych dziedzin. Są one odpowiednie zarówno do nauczania na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Książki do 2 klasy liceum

Oferta sklepu Gandalf obejmuje większość książek do 2 klasy liceum, wybieranych przez polskich nauczycieli. Są to propozycje największych polskich wydawnictw: Nowej Ery, PWN, Operonu, WSiP, GWO, Oficyny Edukacyjnej Pazdro, Migry. Oferujemy zarówno bestsellerowe serie, jak i mniej znane, ale jakościowe pozycje. Nie tylko podręczniki do 2 klasy liceum, ale także zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań i karty pracy. Z Gandalfem zaopatrzysz się we wszystkie tytuły wymagane w Twojej szkole.

Podręczniki technikum klasa 2

W 5-letnik technikum, oprócz wspomnianych powyżej przedmiotów, uczniowie uczęszczają także na przedmioty zawodowe. Polskie szkoły umożliwiają kształcenie w wielu kwalifikacjach, m.in. technik hotelarstwa, budownictwa, informatyk, transportu, usług kosmetycznych, usług fryzjerskich czy gastronomii. Nie ważne, którą z nich wybrałeś – w Gandalfie czekają na Ciebie podręczniki technikum klasa 2, które umożliwią Ci zdobywanie niezbędnej wiedzy. Z fachowymi książkami bez problemu przygotujesz się do czekającego Cię egzaminu zawodowego.

Podręczniki do liceum klasa 2 – dlaczego są tak ważne?

Korzystanie z podręczników w nauczaniu ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewniają one konkretny program realizacji materiału. Podręczniki do 2 klasy liceum po szkole podstawowej dają też uczniom poczucie bezpieczeństwa, bo wiedzą czego i kiedy się spodziewać. Są atrakcyjne wizualnie – zawierają zdjęcia, infografiki, tabele, wykresy, dzięki czemu oszczędzają czas nauczyciela. Dołączone do książek do 2 klasy technikum i liceum testy i narzędzia oceny pozwalają weryfikować wiedzę. Korzystanie z tych samych podręczników w całej szkole zapewnia z kolei spójny poziom nauczania.

Dlaczego warto kupować książki do 2 klasy technikum w Gandalfie?

Kupowanie podręczników technikum klasa 2 w Gandalfie jest niezwykle wygodne. Przede wszystkim wszystkie interesujące Cię pozycje są w jednym miejscu. Możesz zamówić je bez wstawania z kanapy i konieczności stania w kolejkach. Wszystkie publikacje dostarczymy Ci niemal pod same drzwi. Ponadto podręczniki do 2 klasy liceum po szkole podstawowej proponujemy w bardzo atrakcyjnych cenach, które nie nadwyrężą Twojego portfela.


... ...
liceum i technikum
klasa 2 po podstawówce
Zobacz więcej produktów