Wyprawka szkolna - artykuły i akcesoria papiernicze | Sklep Gandalf
Ulubione
Kategorie
image

Bestsellery

 • Wszystkie
 • -20%
Kubek termiczny Star Wars  
55,69 zł 69.62
 • -20%
Kubek termiczny  
55,69 zł 69.62
 • -20%
Kubek termiczny  
55,69 zł 69.62
 • -20%
Kubek termiczny  
55,69 zł 69.62
 • -15%
Kubek termiczny Love you  
59,18 zł 69.62
 • -20%
Kubek termiczny Minnie  
55,69 zł 69.62
więcej
image

Promocje

 • Wszystkie
image

Nowości

 • Wszystkie
 • -8%
 • -20%
Naklejki na zeszyty  
9,64 zł 12.05
 • -42%
Zeszyt A5/32K kratka Sowy  
1,24 zł 2.14
 • -20%
Pióro wieczne z wymazywaczem Hot Wheels  
8,73 zł 10.92
 • -9%
Fartuszek do prac plastycznych Księżniczka  
16,70 zł 18.35
 • -16%
Worek holograficzny Lama  
30,85 zł 36.73
 • -43%
Klej brokatowy  
4,39 zł 7.71
 • -32%
Blok rysunkowy A4 Barbie Euro-Trade 
30,38 zł
więcej

Recenzje

 • Koszulka przyjemna w dotyku, dobra jakość nadruku. Wizualnie wszystkim się podoba... tylko nie da się wcisnąć przez głowę (materiał nie rozciąga się). Szerokość i długość odpowiada rozmiarowi z metki, ale otwór na głowę jest wąski. Ubranie poczeka aż młodsze dziecko podrośnie.

 • Bardzo dobrze wykonany, mocny. Posiada system stop, który umożliwia zablokowanie ramion cyrkla w wybranym rozstawie. Ruchoma nakładka umożliwia osłonięcie ostrego końca, co zabezpiecza przed przypadkowym skaleczeniem. W zestawie znajdują się: końcówka uniwersalna, końcówka z ołówkiem automatycznym ...

Wyprawka szkolna i artykuły papiernicze

Wyprawka szkolna to wyzwanie dla każdego ucznia, ale przede wszystkim dla pierwszoklasisty, który dopiero zaczyna przygodę ze szkołą. To również niemałe wyzwanie dla rodziców, którzy muszą przygotować swoje pociechy do nowych obowiązków i wyzwań. Pierwszoklasista doceni, jeśli jego szkolna wyprawka będzie kompletna, a zwłaszcza jeśli wyróżni się na tle swoich kolegów i koleżanek z klasy. Jeśli pociecha rozpoczyna naukę w pierwszej klasie czy nowej szkole z pewnością potrzebować będzie nieco innych przyborów niż w przedszkolu. W końcu to poważna zmiana i kolejny ważny krok w edukacyjnej przygodzie. Dlatego też, wyprawka do szkoły musi być starannie dobrana i zawierać wszystkie niezbędne akcesoria papiernicze.


Szkolna wyprawka

Maluchy uwielbiają kolorowe przybory szkolne i oryginalne artykuły plastyczne. Rodzicom z kolei zależy przede wszystkim na tym, aby w ich tornistrach nie zabrakło niczego. Wyprawka do szkoły może przydać się podczas zajęć lub odrabiania prac domowych. W końcu odpowiednie przygotowanie to podstawa! Łatwo jest jednak ulec pokusie i kupić dużo niepotrzebnych szkolnych artykułów. Wybór akcesorii papierniczych jest tak duży, że łatwo się w nim pogubić. Często część z nich przydatna jest dopiero na dalszym etapie nauki. Dlatego właśnie niezastąpiona okaże się lista, która obejmie wszystko, co powinna zawierać wyprawka szkolna dla pierwszoklasisty.


Niezbędne elementy wyprawki do szkoły

Co musi się znaleźć się na liście obowiązkowych przyborów szkolnych? Trendy się zmieniają, zeszyty, cyrkiel, linijka, zestaw kredek, wygodne długopisy – to oczywiście podstawa każdego szkolnego zestawu. Często szkoły samemu proponują rodzicom artykuły papiernicze, które powinny znaleźć się w wyprawce szkolnej. Jeśli jednak to nie wystarczy to zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu. Z pewnością każdy rodzic znajdzie tam wszystkie niezbędne produkty. W naszej ofercie znajdziesz wszystko, co potrzebne jest każdemu uczniowi w zorganizowaniu odpowiedniej wyprawki do szkoły. Mamy szeroki wybór produktów, w tym tornistry i plecaki, zeszyty, piórniki, kredki, mazaki, farby i zestawy przydane zarówno w klasie, jak i podczas odrabiania lekcji.


Akcesoria papiernicze dla biura i domu

Oprócz dzieci i rodziców, których interesuje przede wszystkim wyprawka szkolna, zaopatrujemy także pasjonatów oraz biura i przedsiębiorców. Znajdziesz u nas akcesoria papiernicze niezbędne do poprawnego funkcjonowania. Notesy, kalendarze, nożyczki i inne produkty pierwszej potrzeby w najniższych cenach. Każdy domownik wie, że raz na jakiś czas okazuje się, że w mieszkaniu brakuje jakiegoś absolutnie niezbędnego artykułu papierniczego. Czy to długopisy, czy to ołówki czy to miarki i inne tego typu drobne akcesoria mają tendencję do znikania. Dlatego na Gandalfie znajdziesz nie tylko produkty do wyprawki szkolnej, ale i dla każdego domu czy biura


Artykuły papiernicze dla każdego

Oprócz tego mamy również akcesoria papiernicze do pasjonatów, w tym akcesoria i zestawy plastyczne dla małych i nieco starszych artystów, a także globusy, instrumenty i materiały pomocnicze. Razem z Gandalf.com.pl wyposażysz i zorganizujesz także swoją domową pracownię lub biuro. W tej kategorii znajdziesz artykuły papiernicze i artykuły biurowe, notesy, notatniki, a także długopisy i pióra oraz wszystko to, co niezbędne na Twoim biurku. Poznaj naszą ofertę i zobacz, co przyda się Twojemu przedszkolakowi, uczniom rozpoczynającym naukę w szkole podstawowej, gimnazjum lub liceum, a także wszystkim studentom i tym, którzy kochają porządek i świetną organizację!