Pakiet przedszkolaka - Pakiet podręczników do przedszkola | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pakiet przedszkolaka     

Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności. Do pracy z najmłodszymi pedagodzy wykorzystują nowoczesne cykle podręcznikowe. W sklepie internetowym Gandalf.com.pl znajdziesz liczne pakiety dla przedszkolaków, które pobudzają kreatywność i twórcze myślenie. Dzięki nim aktywność poznawcza dziecka jest wielokierunkowa. Pakiety uwzględniają wszystkie potrzeby najmłodszych, także zabawy i ruchu.  

Pakiety dla przedszkolaków

Gandalf.com.pl oferuje pakiety przedszkolaka największych oficyn edukacyjnych w Polsce, m.in. WSiP, PWN, Nowa Era, JUKA, MAC Edukacja. Proponujemy serie Trampolina, Tropiciele, Nowe Przygody Olka i Ady, Dzieciaki w akcji, Kolorowy start, Kolekcja przedszkolaka czy I love Boo do nauki angielskiego. W pakietach dla przedszkolaków znajdują się karty pracy, książki, wyprawki plastyczne i inne pomoce edukacyjne.


W tej kategorii znajdziesz Pakiety dla przedszkolaków. Liczba produktów to: 69 - wszystkie w atrakcyjnych cenach! Nowoczesne materiały dydaktyczne kupisz u nas z rabatami sięgającymi 20%. Możesz wybrać na przykład Elementarz sześciolatka. PAKIET, Dzieciaki w akcji. 5-latki. Zestaw dla dziecka, Dzieciaki w akcji. 6-latki. Zestaw dla dziecka. Wysokiej jakości publikacje ułatwiają przyswajanie wiedzy i przygotowanie do dalszych etapów edukacji.

z6
nauczanie przedszkolne
pakiety
z6