Bóg - nasz Ojciec 1. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej - Władysław SJ. Kubik WAM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Bóg - nasz Ojciec 1. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej

podręcznik

Bóg - nasz Ojciec 1. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej - opis produktu:

Pomoce katechetyczne do religii dla klasy 1 szkoły podstawowej Wydawnictwa WAM pt. `Bóg - nasz Ojciec` powstały na podstawie nowego `Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach`, dokumentu przygotowanego przez Komisję Wychowania Katolickiego KEP (z 19 września 2018 r.). Pomoce są więc zgodne z `Podstawą Programową katechezy Kościoła katolickiego w Polsce` (KEP, 8 czerwca 2018 r.).

Pakiet pomocy katechetycznych składa się z podręcznika ucznia, ćwiczeń, poradnika metodycznego oraz pomocy multimedialnych dostępnych w Internecie.
Podręcznik

Piękny materiał ilustracyjny ukazuje sceny biblijne, a także z życia codziennego dziecka i rodziny oraz wprowadza w liturgię Kościoła. Jest więc znakomitym materiałem do katechezy biblijnej, ukazuje jej związek z przeżyciami i doświadczeniami dziecka oraz przygotowuje do udziału w liturgii Kościoła.

Teksty w podręczniku to krótkie cytaty z Biblii i wyjaśnienia tematu. Druk jest dostosowany do potrzeb uczniów, jednak teksty zasadniczo przeznaczone są do czytania przez katechetę. Każdy temat zawiera także modlitwę oraz wyróżniony odpowiednią czcionką tekst najważniejszych treści. Na te najistotniejsze wiadomości wskazują PRZEWODNICY. Są to postaci świętych - w klasie pierwszej to św. Hiacynta i św. Franciszek, dzieci fatimskie.

Bóg - nasz Ojciec 1. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa WAM. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 1 / Religia.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Bóg - nasz Ojciec 1. Podręcznik do religii dla klasy pierwszej szkoły podstawowej

4/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.