Podręczniki do języka niemieckiego | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki niemiecki

Szeroki wybór książek do nauki języka ⭐ Niskie ceny i promocje ⭐ Wysyłamy już w 24h. Wejdź i przekonaj się sam! 

Nauka języka obcego nie należy do najłatwiejszych. Skąd wiedzieć, od czego zacząć? Gdzie znaleźć materiały do nauki? Jak sprawdzać swoje umiejętności? Skąd wziąć wyjaśnienia pojęć, których nie rozumiesz? Oczywiście, podczas nauki obcego języka wiele rzeczy może się nie udać. Warto jednak próbować, a idealnym rozwiązaniem dla każdego zainteresowanego zdobywaniem wiedzy będzie dobry podręcznik do nauki niemieckiego. Wiele takich pozycji znajdziesz w księgarni Gandalf.com.pl.

Podręcznik do nauki niemieckiego – dlaczego warto po niego sięgnąć?

Książki do niemieckiego są tworzone przez profesjonalistów: wykwalifikowanych native speakerów i doświadczonych nauczycieli. Celem nauki obcego języka jest to, abyś rozwinął umiejętności w czterech obszarach: czytania, pisania, słuchania i mówienia. Eksperci znają najlepsze metody i ćwiczenia, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Dzięki niemieckiemu podręcznikowi stopniowo poznasz słownictwo i gramatykę. Nauczysz się tworzyć różne formy pisane, a dzięki dołączonym do książki nagraniom rozwiniesz umiejętność rozumienia ze słuchu. W podręczniku do niemieckiego znajdziesz też wiele przykładowych tematów, które można wykorzystać do dialogów w parach, grupowych dyskusji czy tworzenia prezentacji. 

Jak wybrać dobry niemiecki podręcznik?

Istnieją setki książek do nauki niemieckiego. Jeden wydawca może mieć w ofercie dziesiątki tytułów. W Gandalfie jest ich jeszcze więcej, co może być nieco przytłaczające. Który podręcznik do niemieckiego pasuje akurat do Ciebie? Jeśli uczysz się języka w szkole lub na kursie, wyboru z pewnością dokona nauczyciel czy lektor. Planując samodzielną naukę, pomyśl najpierw o swoim poziomie. Jesteś początkujący (A1-A2), średnio zaawansowany (B1-B2) czy zaawansowany (C1-C2)? Nie ma sensu kupować podręcznika dla zaawansowanych, jeżeli wciąż nie rozróżniasz mianownika i biernika. Z kolei gdy posługujesz się już językiem dość płynnie, książka do niemieckiego dla początkujących raczej Ci się nie przyda. Następnie pomyśl o swoim celu. Dlaczego uczysz się niemieckiego? Czy chcesz mieć możliwość po prostu prowadzenia rozmowy? A może chciałbyś pracować w niemieckojęzycznym kraju? Potrzebujesz nauczyć się gramatyki? Każdy niemiecki podręcznik ma nieco inny cel. Na końcu weź pod uwagę swój wiek. W Gandalfie znajdziesz zarówno książki do nauki niemieckiego dla dzieci, jak i starszych uczniów. Oczywiście, każda pozwoli Ci zdobywać wiedzę, ale dorosła osoba może czuć się trochę głupio czytając o zabawie w piaskownicy.

Książki do nauki niemieckiego dla szkół

W ofercie sklepu Gandalf znajdziesz przede wszystkim podręczniki do nauki niemieckiego dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Proponujemy książki najbardziej znanych wydawnictw: PWN, LektorKlett, WSiP, Pearson Longman, Nowa Era, Hueber i innych. Podręczniki i zeszyty ćwiczeń na wszystkich poziomach zaawansowania. Czekają na Ciebie bestsellerowe serie PUNKT, Infos, #trends, Effekt, Fokus, Perfekt, Transfer Deutsch czy Direkt plus. Z książkami do niemieckiego od Gandalfa nauka języka obcego na wszystkich poziomach edukacji będzie czystą przyjemnością.

Książki do niemieckiego – egzaminy

Znajomość języka obcego sprawdzana jest różnego rodzaju egzaminami. Pierwszym jest egzamin ósmoklasisty, a kolejnym matura z niemieckiego. Podręczniki od Gandalfa pomogą Ci odpowiednio się do nich przygotować. Z dobrymi książkami szybko powtórzysz gramatykę, słownictwo, poćwiczysz pisanie, rozumienie ze słuchu i rozmówki. Po obowiązkowych, szkolnych testach swoje umiejętności językowe możesz potwierdzać certyfikatami. Do najważniejszych należą DaF, Goethe oraz telc. W ofercie znajdziesz liczne niemieckie podręczniki, które pozwolą Ci powtórzyć materiał i oswoić z formułą egzaminu. Z ich pomocą wymarzony certyfikat jest w zasięgu Twojej ręki!

Podręczniki do niemieckiego – gramatyka

Niemieckie podręczniki gramatyczne są przewodnikami potrzebnymi do opanowania języka. Zaniedbanie podstaw może stanąć na przeszkodzie do zdobycia zaawansowanych umiejętności i płynności w posługiwaniu się językiem. Książki do nauki niemieckiej gramatyki są łatwym w użyciu narzędziem, szczególnie dla samouków. Większość z nich zawiera listę zagadnień, które powinieneś opanować, aby uzyskać biegłość. W podręcznikach tych znajdziesz też objaśnienia, przykłady, ćwiczenia i quizy, które pomogą zrozumieć skomplikowane reguły. Przekonaj się, że gramatyka nie jest tak straszna, jak ją malują!


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do języka niemieckiego. Liczba produktów to: 782 - wszystkie w świetnych cenach! Najlepsze materiały dydaktyczne kupisz u nas z rabatami sięgającymi 23%. Możesz sięgnąć m.in. po Effekt 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum, Welttour Deutsch 1. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceów i techników. Poziom A1, #trends 2. Podręcznik do języka niemieckiego dla liceum i technikum. Poziom A1+. Szlifuj swoje umiejętności językowe z książkami od Gandalfa!
z61
językowe
niemiecki
1 - 61 z 1454 ofert