Klocki LEGO - Zestawy klocków LEGO | sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

LEGO klocki

W sklepie internetowym Gandalf.com.pl udostępniamy różnorodne klocki oraz figurki LEGO. Czy wiesz gdzie na świecie sprzedaje się zestawy LEGO? Na ile różnych sposobów można połączyć ze sobą klocki LEGO? Jaką wysokość mają mini figurki LEGO? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, prawdopodobnie jesteś fanem tych najpopularniejszych układanek. Z pewnością znane Ci są również oficjalne promocje sygnowane przez markę LEGO. Znajdziesz więc u nas ogromny wybór i atrakcyjne ceny, które pozwolą Ci rozwinąć Twoją pasję. Jesteś nowym budowniczym świata z LEGO? Chcesz zarazić tym hobby młodszych członków rodziny? Poniżej przedstawimy porady dotyczące zakupu kultowych serii na Gandalf.com.pl, w atrakcyjnych cenach.  

W jakim wieku nie wypada układać klocków LEGO?

Zdaje się, że kultowe klocki na całym świecie kochają zarówno mali, jak i duzi. Jeśli już wiemy, że mamy do czynienia z wielbicielem LEGO, powinniśmy kierować się wiekiem. Wiek minimalny jest dobrym kryterium - nawet, kiedy nie znamy upodobań drugiej osoby. Jak wygląda wybór zestawu LEGO ze względu na wiek? Oficjalnie, dzieci już od pierwszego roku życia mogą bezpiecznie bawić się wybranymi zestawami, które wspomagają ich rozwój. Szczegóły znaleźć można na opakowaniu każdej figurki LEGO. Idąc tą drogą, można wybrać zestawy dopasowane do wieku dziecka (szczegóły na opakowaniu), np.:

- dla wieku 1-3: LEGO DUPLO,

- dla wieku 4-5 lat: LEGO Friends, LEGO Movie, LEGO Classic, LEGO Minifigures i dużo innych,

- dla wieku 6-9 lat: LEGO Harry Potter, LEGO Disney Frozen, LEGO Minecraft, LEGO NINJAGO, LEGO Creator oraz inne,

- dla wieku 10-14 lat: LEGO BrickHeadz, LEGO Architecture czy LEGO Overwatch,

- dla wieku powyżej 15 lat: LEGO Art czy LEGO Technic.

Zestawy LEGO dla dorosłych

Tak, jak już wspomniano, figurkami LEGO można kolekcjonować każdym wieku. Kiedy wybieramy prezent w postaci klocków LEGO dla osoby dorosłej, warto bardziej zasugerować się jej zainteresowaniami. Produkty pod tym względem można podzielić na: pojazdy, budynki, samochody, fantasy, kosmos, ciężarówki, zwierzęta, jednostki pływające, gry, księżniczki, piratów oraz pociągi. Wiele z nich należy do bardzo popularnych w popkulturze serii, takich jak Marvel czy Harry Potter. Nie od dziś wiadomo bowiem, że klocki LEGO dość dobrze odwzorowują topowe symbole popkultury. Harmonia i porządek mają odzwierciedlenie w figurkach, jak i zestawach LEGO, co staje się motywem przewodnim wielu wystaw marki na całym świecie. 

Figurki LEGO – tematyka

Już same nazwy serii wskazują, że poprzez klocki LEGO, można się przenieść do wymarzonego świata wyobraźni. Bo kto nie marzył o byciu w jednym czasie przy Białym Domu, wieżach Dubaju, albo wśród zabudowy Tokio? LEGO zestawy dają taką możliwość, jednocześnie pozwalając na spojrzenie w tym samym czasie na Paryż, niczym w filmie Woody'ego Allena. Tak, i Ty możesz zostać największym architektem wszech czasów, wybierając zestawy z odpowiedniej serii LEGO klocki, np. Architecture. Zabawki tego typu to również świat superbohaterów. Znajdzie się wśród nich coś dla fanów przeciwnych obozów - DC Comics i Marvela.  LEGO proponuje też smaczki dla fanów gier komputerowych, np. Minecraft, Super Mario, Overwatch lub Hidden Side. 

Klocki LEGO inspirowane filmami z dzieciństwa

Oczywiście, niezależnie od wieku możemy realizować dziecięce marzenia. Zestawy LEGO oraz figurki LEGO pozwalają nam przeżyć dawne emocje jeszcze raz. Jeśli Twoim marzeniem było zamieszkanie w Hogwarcie, teraz możesz zbudować własną szkołę, dzięki cyklom Harry Potter oraz Fantastic Beasts. Wracasz do pięknych historii Disneya lub Pixara? Nic prostszego, wybierz zestawy z serii: Disney. Czujesz, że potrzebujesz wsparcia Mistrza Yody w codziennym życiu, bo inaczej nie wytrzymasz i śmigniesz w Śmigaczu Luke`a Skywalkera? Nie zapomnij skontaktować się z wewnętrzną siłą oraz zakupić co najmniej jeden zestaw z serii klocki LEGO Star Wars.z137
z137