Książki i podręczniki do nauki języka angielskiego | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręcznik do angielskiego

Nauka języka w niskiej cenie ⭐ Tysiące świetnych podręczników ⭐ Wejdź i przekonaj się sam!

Język angielski stał się współczesnym lingua franca. Jego znajomość umożliwia porozumienie się z milionami ludzi na całym świecie. Nic zatem dziwnego, że stał się w wielu szkołach przedmiotem obowiązkowym. Naukę tego języka zdecydowanie ułatwiają podręczniki. W sklepie Gandalf.com.pl czeka na Ciebie szeroki wybór książek do angielskiego. Oferujemy publikacje dla każdego etapu kształcenia, w bardzo korzystnych cenach.

Podręczniki do języka angielskiego – oferta

W księgarni Gandalf czekają na Ciebie setki podręczników do angielskiego. Oferujemy książki dla szkół podstawowych, ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Możesz sięgnąć także po publikacje do nauki języka zawodowego i biznesowego. Z pomocą podręczników do języka angielskiego przygotujesz się do egzaminów kończących się zdobyciem certyfikatu lub matury. Proponujemy także publikacje na nauczycieli i lektorów. Znajdziesz u nas wiele cieszących się popularnością i uznaniem serii, np. English File, Interchange, Inside Out, Speakout, face2face. Z ich pomocą z pewnością opanujesz język angielski, by móc swobodnie porozumiewać się niemal na całym świecie!

Książki do angielskiego dla dzieci

Ważnym elementem naszej oferty są książki do angielskiego dla dzieci. Zgodnie z najnowszą podstawą programową języka obcego uczą się już przedszkolaki. Nauka powinna mieć jednak formę zabawy. Dlatego książki do angielskiego dla dzieci pełne są kolorowych obrazków, wyklejanek i wycinanek. Możesz sięgnąć także po publikacje z wesołymi piosenkami. Dobre skojarzenia z nauką języka sprawią, że dziecko chętniej będzie poznawało go również w przyszłości. Plusem jest również to, że książki do angielskiego dla dzieci poszerzają również wiedzę o otaczającym świecie, rozwijają zdolności kognitywne i abstrakcyjnego myślenia.

Książki do angielskiego – dlaczego są tak ważne?

Dla uczniów podręcznik do angielskiego jest jednym z najważniejszych źródeł kontaktu z językiem. Stanowi swego rodzaju podbudowę, jest przewodnikiem, który pomaga zorganizować im naukę. Przekazuje informacje w zrozumiały sposób. Umożliwia uczniom płynne, pewne i właściwe posługiwanie się językiem angielskim, rozwija umiejętności czytania i rozumienia, pomaga w tworzeniu krótkich tekstów, zachęca do korzystania ze słowników, uwrażliwia na słownictwo, wymowę i gramatykę. Możesz oczywiście uczyć się go także z innych źródeł – piosenek, filmów, podcastów. Podstawę powinna jednak stanowić dobra książka do angielskiego.

Co znajdziesz w książkach do nauki angielskiego?

Podręczniki do angielskiego zawierają zwykle szereg interesujących zadań i działań, mających na celu rozwijanie umiejętności słuchania, mówienia i pisania, a także naukę słownictwa, gramatyki i wymowy. Głównym celem nauczania jest zdobycie zdolności swobodnego komunikowania się. Do tego właśnie służy treść książki do angielskiego. Powinna ona stanowić podstawę do dyskusji uczniów w grupach, ćwiczeń w parach, prezentacji indywidualnych i grupowych. Dobry podręcznik inspiruje do działania!  

Jak korzystać z książki do nauki języka angielskiego?

Gdy weźmiesz już do ręki podręcznik do angielskiego, nie wystarczy go tylko przekartkować. Aby nauka była efektywna, warto przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim – rób notatki. Książki do angielskiego są przeznaczone do użytku, nie mają być nieskazitelne. Adnotacje i komentarze zwiększają poziom zrozumienia treści nawet o połowę. Streszczaj akapity, podkreślaj ważne pojęcia, używając zakreślacza. Najważniejsze rzeczy przepisuj na kartki. Warto także tłumaczyć kluczowe słowa i tworzyć na ich podstawie listy słownictwa oraz pojęć. Później możesz przykleić je nad biurkiem czy łóżkiem, aby utrwalać materiał. 

Dlaczego warto kupować podręczniki do angielskiego w Gandalfie?

Sprzedażą podręczników zajmujemy się od wielu lat. Stale uzupełniamy naszą ofertę, aby móc zaoferować Ci najnowsze publikacje, najwyższej jakości. W sklepie Gandalf znajdziesz książki do nauki języka angielskiego od najbardziej renomowanych wydawnictw: Macmillan, Oxford, Cambridge University Press, Pearson Longman, Preston Publishing i innych. Dbamy o to, by ich ceny nie zrujnowały Twojego portfela. Możesz liczyć na liczne promocje i rabaty. By kupić podręcznik do angielskiego w Gandalfie nie musisz nawet ruszać się z kanapy. A zamówione produkty dostarczone zostaną bezpośrednio pod Twoje drzwi.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do języka angielskiego. Liczba produktów to: 3049 - wszystkie w świetnych cenach! Najlepsze materiały dydaktyczne kupisz u nas z rabatami sięgającymi 23%. Możesz sięgnąć m.in. po Oxford Matura Trainer. Repetytorium z języka angielskiego Poziom podstawowy, Wielka gramatyka języka angielskiego, Focus Second Edition 3. Zeszyt ćwiczeń + kod (Interactive Workbook). Szlifuj swoje umiejętności językowe z książkami od Gandalfa!
z234
językowe
angielski
1 - 234 z 5600 ofert