Podręczniki klasa 8 szkoły podstawowej | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 8 klasy szkoły podstawowej    

Książki dla ósmoklasistów w niskich cenach ✅ Wszystkie tytuły w jednym miejscu ✅ Gwarancja szybkiej dostawy ✅ Sprawdź! 

Pod wieloma względami ósma klasa podstawówki jest rokiem znaczących zmian dla uczniów. Przede wszystkim staną się najstarszymi w szkole – będą inaczej postrzegani przez resztę społeczności. Ponadto zbliża się egzamin ósmoklasisty i wybór szkoły ponadpodstawowej. Rok ten upłynie więc pod znakiem trenowania dłuższych wypowiedzi pisemnych, a także rozwiązywania zadań testowych. Podręczniki do 8 klasy szkoły podstawowej to już ostatnie, z jakimi uczeń zetknie się na tym etapie edukacji. To książki, które pozwolą mu ostatecznie przygotować się od nauki w liceum lub technikum.

Książki 8 klasa – oferta

W sklepie internetowym Gandalf znajdziesz podręczniki klasa 8 do wszystkich przedmiotów: języka polskiego, matematyki, historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii, geografii, chemii, fizyki, informatyki, edukacji dla bezpieczeństwa, religii, wychowania do życia w rodzinie, a także języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz rosyjskiego. Dzięki wieloletniej współpracy z największymi wydawnictwami, m.in. Operonem, Nową Erą, WSiP-em, PWN-em, GWO, możemy zaoferować najkorzystniejsze ceny. W ofercie czekają na Ciebie nie tylko podręczniki klasa 8, ale także zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, repetytoria oraz arkusze egzaminacyjne. Wszystkie książki są zgodne z najnowszą podstawą programową.

Książki do 8 klasy szkoły podstawowej – przedmioty humanistyczne

W 8 klasie uczniowie czytają coraz więcej złożonych tekstów, by przygotować się do egzaminu ósmoklasisty, a w dalszej perspektywie liceum, studiów i późniejszych karier. W książkach do 8 klasy szkoły podstawowej pojawiają się różne treści, z różnych gatunków. Trenują czytanie ze zrozumieniem, pisanie i prowadzenie badań. Dzięki nim uczniowie pogłębiają swoją wiedzę na wszelkie tematy. Podczas egzaminu ósmoklasisty uczniowie będą musieli sporządzić dłuższą formę wypowiedzi pisemnej. Dlatego książki do 8 klasy kładą nacisk także na rozwijanie umiejętności pisania treści – dłuższych, bardziej złożonych pod względem tematyki, słownictwa i technik. Równocześnie szlifują wcześniej zdobyte umiejętności i wzbogacają je o nowe. W podręcznikach klasa 8 uczniowie znajdą wiele zadań, które pomogą im opanować pisanie rozprawek.

Książki do 8 klasy – przedmioty ścisłe

W 8 klasie uczniowie nadal pogłębiają znajomość i rozumienie pojęć matematycznych, a także uczą się rozwiązywać równania. W książkach do 8 klasy znaleźć można działania na potęgach o podstawach wymiernych, pierwiastkach, wyrażenia algebraiczne i ich przekształcenia, obliczenia procentowe, równania z niewiadomymi, geometrię płaską i przestrzenną, układy współrzędnych, kombinatorykę i rachunek prawdopodobieństwa. Uczniowie pogłębiają też wiedzę i umiejętności z zakresu fizyki, biologii i chemii. Szczególny nacisk książki 8 klasa do tych przedmiotów kładą na wyjaśnianie i rozumienie rzeczywistych wydarzeń i procesów, w związku z poznanymi pojęciami i tematami. Dzięki dobrym podręcznikom uczniowie z łatwością przygotują się do egzaminu ósmoklasisty i zdobędą wiedzę wymaganą do rozpoczęcia nauki w liceum.

Podręcznik klasa 8 – nauki społeczne

Książki do 8 klasy szkoły podstawowej do historii obejmują okres od 1939 roku do współczesności. W podręcznikach do geografii pojawiają się natomiast zagadnienia związane z problemami i regionami Azji, Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Oceanii, a także obszarami okołobiegunowymi. Dzięki książkom 8 klasa uczeń uczy się analizować źródła, porównywać te pierwotne i wtórne, a także rozróżniać fakty i opinie. Poznaje powiązania między wydarzeniami historycznymi a czynnikami geograficznymi, ekonomicznymi, społecznymi i politycznymi. Podręczniki klasa 8 pomagają lepiej zrozumieć historię i obecną globalną społeczność.  


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do 8 klasy szkoły podstawowej. Liczba produktów to: 452 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 23%. Kupisz tutaj między innymi Wielka gramatyka języka angielskiego, Aby nie ustać w drodze. Religia 8. Podręcznik dla klasy ósmej szkoły podstawowej, Repetytorium Ósmoklasisty. Zeszyt do języka angielskiego. Część 1. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z24
szkoła podstawowa
klasa 8
1 - 24 z 569 ofert