Podręczniki klasa 6 szkoły podstawowej | tanie książki w księgarni Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Podręczniki do 6 klasy szkoły podstawowej

Szeroki wybór podręczników w niskiej cenie.⭐Sprawdź, jak ekspresowo realizujemy zamówienia!

Dawniej ostatnia klasa szkoły podstawowej, dziś etap kształcenia w którym nie trzeba jeszcze podejmować trudnych decyzji o wyborze gimnazjum i stresować się egzaminem. Uczniowie spokojnie realizują kolejne zagadnienia z podstawy programowej. W Gandalfie znajdziesz podręczniki do 6 klasy szkoły podstawowej zgodne z aktualnymi wytycznymi ministerstwa. Oferujemy książki w bardzo korzystnych cenach, które nie zrujnują Twojego portfela.

Podręczniki klasa 6 – oferta

Sklep internetowy Gandalf oferuje książki do klasy 6 przeznaczone do nauczania najważniejszych przedmiotów przewidzianych w podstawie programowej: języka polskiego, matematyki, historii, biologii, geografii, informatyki, muzyki, plastyki, techniki, wychowania do życia w rodzinie, religii. Proponujemy także publikacje do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Stale uaktualniamy swoją ofertę, abyś mógł zaopatrzyć się we wszystkie podręczniki dla klasy 6, jakich potrzebujesz. Kupisz u nas publikacje największych wydawnictw edukacyjnych, takich jak Nowa Era, WSiP, Operon, PWN, GWO, Pearson Longman, Macmillan czy Oxford. Proponujemy zarówno podręczniki klasa 6, jak i zeszyty ćwiczeń, testy i zbiory zadań.

Książki do klasy 6 – języki

W klasie 6 podręczniki do polskiego kładą nacisk na dalsze kształcenie w zakresie literatury i kultury, językowe, a także tworzenie wypowiedzi. Dodatkowo uczniowie zapoznają się z licznymi lekturami, które również znaleźć można w ofercie sklepu Gandalf. Dużą rolę obecnie odgrywają też języki obce. Do najpopularniejszych należą angielski i niemiecki. Książki do klasy 6 pomagają uczniom poznawać środki językowe, rozumieć wypowiedzi, tworzyć je, reagować na nie i przetwarzać. Dzięki publikacjom językowym dziecko nauczy się nie tylko poprawnie komunikować w rodzimym polskim, ale także  swobodnie porozumiewać się za granicą.  

Podręczniki dla klasy 6 – przedmioty ścisłe

Bardzo ważnymi przedmiotami w klasie 6 szkoły podstawowej są oczywiście matematyka, chemia, fizyka i biologia. Choć wielu uczniom te dyscypliny wiedzy spędzają sen z powiek, nie są w gruncie rzeczy takie straszne, jak je malują. Dzięki nowoczesnym podręcznikom dla klasy 6 nawet trudne zagadnienia stają się łatwiejsze do zrozumienia. Barwne ilustracje, interesujące infografiki, przejrzyste tabele i wykresy, a także ciekawe opisy doświadczeń zachęcają do nauki.

Książki do 6 klasy podstawowej – nauki społeczne

Dzięki podręcznikom klasa 6 do historii uczniowie dowiadują się o wielkich odkryciach geograficznych, polskim ‘złotym wieku’, Rzeczpospolitej Obojga Narodów, sytuacji w Europie w XVII i XVIII wieku, powstaniu Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Rewolucji Francuskiej, rozbiorach Polski oraz epoce napoleońskiej. Na geografii odkrywają natomiast ruchy Ziemi, uczą się o współrzędnych geograficznych, poznają geografię Europy, a także sąsiadów Polski. Wzbogacone o przejrzyste mapy, zdjęcia i grafiki książki do 6 klasy podstawowej ułatwiają zrozumienie przeszłości i jej wpływu na sytuację obecnej cywilizacji.

Klasa 6 szkoła podstawowa – przedmioty artystyczne

Uczniowie klas 6 szkół podstawowych mogą kształcić się także w zakresie muzyki, plastyki lub techniki. Rozwijają tym samym wyobraźnię, kreatywność, wrażliwość, odkrywają talenty i zainteresowania techniczne. Książki do klasy 6 szkoły podstawowej pomagają zapoznać z kulturowym dziedzictwem ludzkości, poszerzyć horyzonty i zachęcają do podejmowania aktywności.


W tej kategorii znajdziesz Podręczniki do 6 klasy szkoły podstawowej. Liczba produktów to: 395 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 23%. Kupisz tutaj między innymi Wielka gramatyka języka angielskiego. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z34
szkoła podstawowa
klasa 6
1 - 34 z 796 ofert