Muzyka, piosenki dla dzieci - płyty CD i DVD | sklep z muzyką Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Piosenki dla dzieci

Na stronie Gandalfa znajdziesz najbardziej skoczne nutki dla wszystkich roztańczonych maluchów! Muzyczne zabawy to doskonały pomysł na spędzanie wspólnego czasu. W kategorii muzyka dla dzieci proponujemy najciekawsze albumy z piosenkami dla najmłodszych. Poszczególne produkty zawierają piosenki znane z ulubionych bajek, filmów i kreskówek.

Najmłodszym z pewnością spodobają się także muzyczne opowieści na dobranoc, natomiast albumy grup śpiewających piosenki dla dzieci na pewno wciąż pamiętasz ze swojego dzieciństwa.

Prezentujemy przepięknie zaaranżowane albumy muzyczne dla najmłodszych i trochę starszych słuchaczy, którzy kochają śpiewać i tańczyć. W tej kategorii znajdziecie także muzyczne zabawy, które zachęcą maluchy do uczenia się rymowanek oraz aktywności ruchowej.

Jeśli chcesz umilić popołudnie Twoje i Twojego dziecka, wspólną podróż, a także pierwsze spotkania przyjaciół, warto wybrać składanki muzyczne z ulubionych bajek Disneya. Starszym dzieciom spodobają się wykonania postaci z ulubionych muzycznych programów telewizyjnych i seriali. Piosenki dla dzieci są rytmiczne i wpadają w ucho nawet dorosłym. Pozwól się ponieść sile muzyki i rozśpiewaj się z Gandalfem.z49
z49