Mój chłopiec, motor i ja Audiobook CD Audio - Halina Korolec-Bujakowska - Audiobook cd | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Mój chłopiec, motor i ja Audiobook CD Audio

Z Druskiennik do Szanghaju 1936-1936

audiobook cd

Mój chłopiec, motor i ja Audiobook CD Audio, Z Druskiennik do Szanghaju 1936-1936 - opis produktu:

Na początku jest szalony pomysł, by udać się w podróż poślubną... motorem i ruszyć po przygodę życia, tak daleko, jak to możliwe, czyli, jak wskazują mapy, do Szanghaju. Stanisław Bujakowski dosiada maszyny B.S.A. o mocy 10 koni mechanicznych, Halina mości się w doczepionym do motocykla koszyku i tak zaczyna się niesamowita historia. Jest sierpień 1934 roku. Podróż młodej pary trwa rok i siedem miesięcy, szlak wiedzie przez całą Azję, od Turcji, poprzez Syrię, Irak, Persję, Indie, Burmę, Indochiny do Chin, prawie 24 000 kilometrów.

Czyta Kamila Kuboth-Schuchardt
Czas trwania: 11 godz. 51 min

Audiobook cd Mój chłopiec, motor i ja Audiobook CD Audio Z Druskiennik do Szanghaju 1936-1936, pochodzi z wydawnictwa StoryBox.pl. Autorem książki jest Halina Korolec-Bujakowska. Należy do gatunków: literatura faktu i reportaż.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Audiobook cd
Mój chłopiec, motor i ja Audiobook CD Audio, Z Druskiennik do Szanghaju 1936-1936

4.3/5 ( 6 ocen )
 • 5
  3
 • 4
  2
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

ilo99

12-05-2020 12:29

Opowieść o innym człowieku. I to na wielu płaszczyznach. Tym orientalnym, mieszkającym w azjatyckim lesie lub na pustyni. I tym z początku dwudziestego wieku. Zdziwiło mnie, że bardziej mnie frapowali młodzi ludzie, którzy porwali się na podróż motorem po bezdrożach Azji, niż świat, jaki przemierzali. Byłam pod wrażeniem ich determinacji, odwagi, umiejętności radzenia sobie w trudnych warunkach. Nie wiem, czy potrafiłabym tak jak oni przez pół roku mieszkać w azjatyckiej dżungli, za towarzysza mieć niedźwiedzicę, spać w namiocie i piec podpłomyki na ognisku, cierpliwie czekając na dostarczenie części niezbędnych do naprawienia pojazdu. Inne czasy ? to inne możliwości komunikacji, lecz też inne stosunki między ludźmi. Słuchałam tej książki z szeroko otwartymi oczami i tylko żałowałam, że zdjęć nie mogę pooglądać. Zatem jeśli czytać, to raczej książkę, zobaczyć ten obładowany motor i trasę jego peregrynacji na własne oczy. Polecam.

Czy recenzja była pomocna?