Egzamin ósmoklasisty matematyka repetytorium klasa 4-8 zdasz.to - PRACA ZBIOROWA WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Egzamin ósmoklasisty matematyka repetytorium klasa 4-8 zdasz.to

podręcznik

Egzamin ósmoklasisty matematyka repetytorium klasa 4-8 zdasz.to - opis produktu:

Egzamin ósmoklasisty. Matematyka. Repetytorium. ZDASZ.TO jest publikacją przeznaczoną dla uczniów szkoły podstawowej potrzebujących całościowego powtórzenia materiału przed egzaminem ósmoklasisty.

Repetytorium pomaga powtórzyć treści z klas 4-8, przećwiczyć zadania typu egzaminacyjnego oraz oswoić się z formułą egzaminu dzięki przykładowemu arkuszowi przygotowanemu na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej zawartych w Informatorze o egzaminie ósmoklasisty z matematyki od roku szkolnego 2018/2019.

Materiały można wykorzystywać na lekcjach, w domu i na zajęciach dodatkowych.

Publikacja zawiera:

200 zadań typu egzaminacyjnego - po każdym rozdziale zamieszczono zestaw 20 zadań typu egzaminacyjnego, które pozwalają uczniowi na sprawdzenie wiedzy i umiejętności. Zadania zarówno zamknięte, jak i otwarte są tak skonstruowane, by uczeń mógł się zapoznać ze strategiami rozwiązywania zadań na egzaminie.
Informacja zwrotna dzięki kluczowi odpowiedzi - na końcu książki znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań, uczeń może zatem od razu samodzielnie sprawdzić poprawność swoich rozwiązań.
Teoria (wiedza i umiejętności wymagane na egzaminie) przedstawiona w przejrzysty sposób, z licznymi wyróżnieniami - taka forma przedstawienia zagadnień ułatwia ich zapamiętywanie i daje wygodę w przyswajaniu treści o różnym poziomie trudności.
Rozwiązania przykładowych zadań - ich analiza sprzyja samodzielnej nauce.
Najwyższej jakości treści oraz uporządkowana struktura, co zapewnia wygodę korzystania z pomocy.
Repetytorium ZDASZ.TO opracowali doświadczeni eksperci:

Zbigniew Góralewicz - nauczyciel matematyki w SP i gimnazjum, autor podręczników WSiP.
Adam Makowski - nauczyciel matematyki w LO i gimnazjum, autor podręczników WSiP, wiceprezes SNM.
Monika Strawa - nauczycielka matematyki.
Edyta Warzecha - kierownik Wydziału w CKE, egzaminator, nauczyciel matematyki.

Egzamin ósmoklasisty matematyka repetytorium klasa 4-8 zdasz.to pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: egzaminu ósmoklasisty.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Egzamin ósmoklasisty matematyka repetytorium klasa 4-8 zdasz.to

4.1/5 ( 33 oceny )
 • 5
  17
 • 4
  8
 • 3
  4
 • 2
  3
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.