Wywieranie wpływu - Kim Barnes - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Wywieranie wpływu (twarda)

Praktyczny przewodnik

książka

Wywieranie wpływu, Praktyczny przewodnik - opis produktu:

Jest wiele spraw w życiu, na które chcemy mieć wpływ. Zależy nam na dobrych relacjach z ludźmi, osiąganiu wyników w pracy, tworzeniu dobrych związków - słowem, na sukcesie w życiu zawodowym i osobistym. Sztuki świadomego wywierania wpływu na ludzi można się nauczyć. Autorka książki proponuje nam proste ćwiczenia, dzięki którym będziemy umieli wprowadzić w życie zasady skutecznego oddziaływania na innych i zrealizować własne potrzeby.
`Jedną z najważniejszych zalet koncepcji przedstawianej w książce jest jej elastyczność. Wiedzę tę można wykorzystać w różnych sytuacjach: w życiu osobistym i zawodowym, w komunikacji bezpośredniej, telefonicznej i pisemnej`.
Trenerzy Polsko-Amerykańskiego Instytutu Zarządzania

Książka Wywieranie wpływu Praktyczny przewodnik, pochodzi z wydawnictwa GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne. Autorem książki jest Kim Barnes. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, psychologia. Książka Wywieranie wpływu liczy 160 stron. Jej wymiary to 165x235. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Polecane

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
Wywieranie wpływu, Praktyczny przewodnik

4.4/5 ( 5 ocen )
  5
  3
  4
  1
  3
  1
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Ja

 • 5-01-2012
 • 17:49

Dobrze jest [przećwiczyć zdobytą wiedzę, a ta książka świetnie się do tego nadaje (dodam że chodzi o uzupełnienie książki R. Cialdiniego "Wywieranie wpływu na ludzi"). Pozdrawiam

Czy recenzja była pomocna?