SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

MAC EDUKACJA

Wydawnictwo MAC jest rodzinną firmą, z w pełni polskim kapitałem. Od blisko 30 lat wspiera nauczycieli i uczniów, wydając szereg publikacji edukacyjnych i należąc do ścisłej czołówki w branży. W jego ofercie znaleźć można podręczniki, ćwiczenia, materiały edukacyjne i metodyczne. Dotychczas na rynku ukazało się niemal 100 mln książek MAC! Wydawnictwo specjalizuje się przede wszystkim w edukacji przedszkolnej.

MAC Edukacja – publikacje dla przedszkoli


Wydawnictwo MAC Edukacja przygotowało kilka ciekawych pakietów dla trzy-, cztero-, pięcio- i sześciolatków. Należą do nich cykle Odkrywam siebie, Olek i Ada, Nowe przygody Olka i Ady,  i Kolorowy Start. Zestawy zawierają karty pracy, wyprawki, książki, a także publikacje wspomagające naukę czytania, pisania i liczenia. Publikacje MAC Edukacja doskonale łączą zabawę i naukę.

Podręczniki MAC dla klas I-III


W swoich podręcznikach MAC wydawnictwo kładzie szczególny nacisk na rozwijanie czytelnictwa, a także naukę poprzez doświadczenia i eksperymenty. Znalazły się w nich również zabawy logiczne, które przygotowują najmłodszych do nauki programowania. Oferta wydawnictwa MAC obejmuje kilka cykli: Ja i moja szkoła na nowo, Oto ja, Gra w kolory i Owocna edukacja. Każdy zestaw składa się z zeszytów ćwiczeń i podręczników MAC. Dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi wydawnictwo MAC dedykuje serię Zdobywam świat.

Wydawnictwo MAC Edukacja dla klas IV-VIII


Podręczniki MAC dla uczniów starszych klas szkół podstawowych wyróżnia nowatorski sposób prezentacji treści, który ułatwia zapamiętywanie. Książki wzbogacają atrakcyjne infografiki. W portfolio wydawnictwa znalazły się publikacje do nauki: języka polskiego, matematyki, historii, przyrody, biologii, muzyki, plastyki, techniki, informatyki, geografii, fizyki oraz chemii. Do każdego podręcznika MAC dedykowane są także zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, atlasy oraz przewodniki metodyczne dla nauczycieli i multibooki.

MAC Wydawnictwo – oferta językowa


Oferta podręczników MAC obejmuje także cykle do nauki języka angielskiego. Dla młodszych przedszkolaków przygotowano książki I Love Boo, opowiadające o przygodach dwójki małych elfów. Pakiety do nauki zawierają karty pracy, wyprawkę i minikarty. Seria wykorzystuje metodę reagowania całym ciałem i bazuje na podejściu aktywizującym wszystkie zmysły. Starsze przedszkolaki mogą korzystać z cyklu Start with Fluffy! od MAC Edukacja, powiązanego z serią Kolorowy start. Przewodnikiem po obcym języku jest uroczy stworek Fluffy. Pakiety zawierają karty pracy oraz wyprawkę. Podręczniki MAC do angielskiego mogą towarzyszyć też uczniom klas I-III. Seria Be Happy rozwija wszystkie kompetencje językowe. Pakiet do nauki zawiera kolorowy podręcznik i zeszyt ćwiczeń.

Wydawnictwo MAC – pomoce dydaktyczne


W ofercie Gandalfa znajdziesz także wiele ciekawych pomocy dydaktycznych MAC. Wydawnictwo jest autorem m.in. kultowego elektronicznego długopisu Czytaj z Albikiem. Umożliwia on korzystanie z książek także dzieciom, które nie potrafią jeszcze samodzielnie czytać. Wiele frajdy sprawi też rodzicom. Z Albikiem można poznawać zawody, przyrodę, ludzkie ciało, zwierzęta, muzykę, a nawet odkrywać wszechświat. Pomoce dydaktyczne wydawnictwa MAC wspomagają nauczanie czytania i pisania, matematyki, przyrody czy języków obcych. Ułatwiają przeprowadzanie doświadczeń, trenują wymowę. Serie ćwiczeń Logico Primo (dla przedszkolaków) oraz Logico Piccolo (dla uczniów klas I-III) wspierają rozwój dziecka, pobudzając jego ciekawość poznawczą i ucząc samodzielnego myślenia. Sięgając po pomoce dydaktyczne MAC wydawnictwa z oferty Gandalfa uczynisz naukę jeszcze bardziej przyjemną!
... ...
Zobacz więcej produktów