Szkoła branżowa klasa 3 po podstawówce | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Szkoły branżowe podręczniki do klasy 3 po podstawówce

Reforma kształcenia umożliwiła podjęcie dalszego kształcenia po szkole podstawowej w trzyletnich szkołach branżowych pierwszego stopnia. Jest to opcja dla osób, które chcą kształcić się w zakresie wybranego zawodu. Następnym etapem po ukończeniu trzeciej klasy szkoły branżowej jest dwuletnia szkoła branżowa lub liceum ogólnokształcące dla dorosłych. Daje to możliwość przystąpienia do egzaminu maturalnego.

W Naszej ofercie podręczników dla szkół branżowych 1 stopnia do klasy 3 po podstawówce dostępne są najważniejsze książki niezbędne do odbycia kształcenia ogólnego i specjalistycznego. To absolutne podstawy, które musisz zdobyć, by móc kontynuować dalszą edukację lub rozpocząć pracę w zawodzie.

Podręczniki dla szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 3 po podstawówce

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do klasy 3 szkoły branżowej I stopnia opracowane są w zgodzie z założeniami nowej podstawy programowej. Wśród książek znajdziemy podręczniki do szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 3 po podstawówce potrzebne do kształcenia ogólnego z obowiązkowych przedmiotów humanistycznych i ścisłych. Na Naszej stronie dostępne są między innymi Matematyka 3. Klasa 3. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły branżowej I stopnia po podstawówce – szkoła branżowa I stopnia oraz Język polski 3. Klasa 3. Podręcznik dla szkoły branżowej I stopnia po podstawówce – szkoła branżowa I stopnia.

Nauka biologii, chemii, geografii, matematyki i innych przedmiotów szkolnych jest bardzo ważna, ale w szkołach branżowych liczą się także przedmioty zawodowe, które pozwolą Ci zdobyć wiedzę branżową i praktyczne umiejętności do wykonywania zawodu. Książki do szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 3 po podstawówce to zbiór najważniejszych informacji potrzebnych do nauki na kolejnym już etapie kształcenia.

Podręczniki i książki dla szkoły branżowej I stopnia do klasy 3 po podstawówce

Książki do szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 3 po podstawówce przeznaczone są dla uczniów, którzy ukończyli osiem klas szkoły podstawowej i zdecydowali się na praktyczne kształcenie branżowe. Trzecia klasa to niemal zwieńczenie zdobywanej edukacji.

Sprawdź Naszą ofertę w dziale: podręczniki dla szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 3 po podstawówce na Gandalf.com.pl i nie przepłacaj!


W kategorii Szkoła branżowa klasa 3 po podstawówce mamy: 21 - a wszystkie książki oferujemy w przystępnych cenach. Podręczniki i zbiory zadań kupisz na Gandalf.com.pl ze zniżkami nawet do 8%. Nowoczesne wydania podręczników i innych materiałów dydaktycznych napisane są zrozumiałym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.
z1
szkoły branżowe I stopnia
klasa 3 po podstawówce
1 - 1 z 21 ofert