SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Szkoły branżowe podręczniki do klasy 1 po podstawówce

Szkoła branżowa to idealny wybór dla uczniów, którzy chcą zdobyć konkretne umiejętności do wykonywania zawodu. Mogą rozpocząć w niej nauką uczniowie, którzy ukończyli szkołę podstawową. W szkole branżowej I stopnia kształcenie trwa 3 lata i odnosi się zarówno do treści ogólnych, jak i zawodowych. W ofercie sklepu internetowego Gandalf.com.pl znajdziesz podręczniki i książki do szkoły branżowej do klasy 1 po podstawówce. Są one niezbędne, by zdobyć wszelkie informacje i móc podejść do egzaminu zawodowego.

Podręczniki do szkoły branżowej do klasy 1 po podstawówce

Nowa podstawa programowa kładzie silny nacisk na praktyczne kształcenie, by uczniowie mieli gwarancję otrzymania pracy po ukończonym kształceniu. Podręczniki do szkoły branżowej do klasy 1 po podstawówce wypełnione są wiedzą teoretyczną, ale nie tylko! W szkolnictwie branżowym chodzi przede wszystkim o wyuczenie zawodu. W Naszej ofercie znajdziecie książki do szkoły branżowej do klasy 1 po podstawówce, które są przeznaczone zarówno do realizowania przedmiotów ogólnych, jak i zawodowych. Oznacza to, że dostępne są liczne podręczniki do nauczania przedmiotów humanistycznych i ścisłych, ale wśród podręczników dla szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 1 po podstawówce znajdziemy także na przykład: Organizacja sprzedaży. Kwalifikacja HAN.01. Prowadzenie sprzedaży, Agrobiznes. Zarządzanie firmą. Podręcznik, Pracownia gastronomiczna część 1. Kwalifikacja HGT.02. Przygotowanie i wydawanie dań. Repetytorium-ćwiczenia praktyczne.

Szkoła branżowa – podręczniki do klasy 1 po podstawówce

Reforma szkolnictwa w odniesieniu do szkół branżowych kładzie nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności. Najważniejsze jest, by uniknąć sytuacji, w której pozornie wykwalifikowana zawodowo osoba, nie potrafiła wykonywać swoich obowiązków, mimo że wszystkie sprawdziany i egzaminy w szkole zdała śpiewająco.

Podręczniki i książki do szkoły branżowej I stopnia do klasy 1 po podstawówce to zaledwie początek, jeśli chodzi o dobór lektur i poradników. W podręcznikach branżowych znajdziesz wyjaśnienie skomplikowanych zagadnień związanych z konkretnym zawodem bądź działem nauki i techniki.

Szkoła branżowa umożliwi Ci zdobycie wykształcenia z jednej kwalifikacji. Sprawdź Naszą ofertę książek do szkoły branżowej do klasy 1 po podstawówce i przygotuj się do nowego roku szkolnego. Wykształcenie zasadnicze branżowe jest na wyciągnięcie ręki.


... ...
szkoły branżowe I stopnia
klasa 1 po podstawówce
Zobacz więcej produktów