SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Wszystkie kategorie

Ściągi szkolne

Nie zdążyłeś przygotować się na sprawdzian, nie wyrobiłeś się z przeczytaniem lektury albo masz przed sobą egzamin maturalny albo kończący szkołę podstawową? Spieszymy z pomocą! Życie ucznia jest pełne niezapowiedzianych wydarzeń, zajęć dodatkowych i nadprogramowych prac domowych, a do tego przygotowanie do matury czy egzaminu ósmoklasisty… Zdarza się, że nie wyrabiasz się ze wszystkim na czas, prawda? Dlatego przyda Ci się ściąga szkolna! I nie, nie zachęcamy wcale do korzystania z niej w trakcie sprawdzianu. Na czym polega ściąga do szkoły? Sprawdź!

Ściąga szkolna – co zawiera?

W zależności od tego, jaki zakres tematyczny wybierzesz, ściąga szkolna może zawierać streszczenia lektur szkolnych, najważniejsze pojęcia z wybranej epoki, wzory wypracowań w językach obcych, zagadnienia przyrodnicze, tłumaczyć najważniejsze zagadnienia z przedmiotów ścisłych i inne. Zawarte w ściągach do szkoły informacje są przejrzyste, uporządkowane i naprawdę łatwe do przyswojenia. A do tego, przede wszystkim, bardzo przydatne na każdym etapie edukacji!  

Ściągi do szkoły podstawowej

Obojętnie, czy jesteś na początkowym etapie szkoły podstawowej, czy przygotowujesz się do egzaminu ósmoklasisty, wsparcie w nauce przyda się zawsze! Opracowania lektur, charakterystyki bohaterów, podstawowe pojęcia literackie, wskazówki do interpretacji dzieł literackich, a także porady w nauce matematyki, przyrody i innych przedmiotów szkolnych. Z takimi tytułami ściąg szkolnych nic nie stanie na drodze do czerwonego paska i zdanego egzaminu kończącego szkołę podstawową. 

Opracowania maturalne

Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą lub egzamin dojrzałości czeka Cię w niedalekiej przyszłości, to warto już teraz zaopatrzyć się w przydatną ściągę szkolną, dzięki której powtórzysz cały materiał z wybranego przedmiotu. Jak każdego maturzystę, czekają Cię trzy egzaminy obowiązkowe: język polski, matematyka i język angielski i do tego minimum jeden na poziomie rozszerzonym. Dlatego wszystkie lektury obowiązkowe, pojęcia gramatyczne z angielskiego i wzory matematyczne musisz mieć w małym paluszku! Sięgnij po książkę z serii ściąg do szkoły i zdaj egzamin na 100%! A jeśli potrzebujesz pomocy naukowych do innych przedmiotów, zajrzyj do naszego działu repetytoriów maturalnych.  

Ściąga szkolna to właśnie to, czego potrzebujesz! Z nią żadna kartkówka, sprawdzian czy odpowiedź ustna nie będzie stanowiła już żadnego problemu. Nasze opracowania przygotują Cię także do najważniejszych egzaminów szkolnych, czyli matury i egzaminu ósmoklasisty. Już nie musisz się stresować tym, że nie rozumiesz lub nie zdążysz opracować jakiegoś fragmentu materiału!


... ...
ściągi