Atlasy do liceum i technikum. Klasy 1-3 | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Atlasy liceum    

Atlas to po prostu zbiór map. Wiele z nich zawiera jednak również dodatkowe informacje, np. liczbę ludności, lokalizację zasobów naturalnych, dane polityczne. Istnieje wiele rodzajów wyspecjalizowanych atlasów, takich jak atlasy drogowe i atlasy historyczne. Istnieją nawet atlasy gwiazd, które podają położenie gwiazd, planet i innych ciał niebieskich. Z tego rodzaju pomocy naukowych będziesz korzystać także w liceum. Atlasy w szkole średniej wykorzystywane są nie tylko na geografii. Wszystkie potrzebne Ci na tym etapie nauczania pozycje znajdziesz w sklepie Gandalf.com.pl.

Atlasy do technikum      

Oczywiście atlasy do liceum są równocześnie atlasami do technikum. Nasza oferta obejmuje tego rodzaju książki do geografii, WOS-u, historii oraz języka polskiego. Proponujemy także specjalne karty pracy do atlasów oraz mapy konturowe. W Gandalfie zaopatrzysz się w najlepsze atlasy do liceum i możesz liczyć na korzystne ceny! Sprawdź również naszą ofertę podręczników do innych przedmiotów obowiązkowych.


W tej kategorii znajdziesz Atlasy do liceum i technikum. Liczba produktów to: 14 - w bardzo korzystnych cenach! Atrakcyjne materiały dydaktyczne kupisz w Gandalfie z rabatami sięgającymi 25%. Nowoczesne książki napisane są przystępnym językiem i mają atrakcyjną szatę graficzną.

z2
liceum i technikum
atlasy
z2