SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Szkoły branżowe podręczniki do klasy 2 po podstawówce

Pamiętajmy o tym, że na kształcenie w szkole branżowej składają się zarówno treści ogólnokształcące, jak i techniczne. Na stronie sklepu internetowego Gandalf.com.pl znajdziesz podręczniki i książki do szkoły branżowej 1 stopnia do klasy 2 po podstawówce, a wśród nich dostępne są zarówno książki do przedmiotów ścisłych i humanistycznych, jak i podręczniki specjalistyczne. W ofercie znajdziemy także zeszyty ćwiczeń do klasy 2 szkoły branżowej I stopnia. Oferta edukacyjna jest zgodna z nową podstawą programową.

Podręczniki i książki do szkoły branżowej I stopnia do klasy 2 po podstawówce

Wśród potrzebnych do szkoły branżowej podręczników do klasy 2 po podstawówce znajdziemy podręczniki do nauki języka polskiego, matematyki, chemii, fizyki i wielu innych przedmiotów, ale także książki specjalistyczne. Wśród nich dostępne są książki dla przyszłych dietetyków i specjalistów gastronomicznych, mechaników, ekonomistów, rolników i wielu innych. Poszczególne książki do szkoły branżowej do klasy 2 po podstawówce są zgodne z podstawą programową i odnoszą się do szczegółowo opracowanych przedmiotów zawodowych. Prócz rzetelnie opracowanej teorii wypełnione są także zagadnieniami i ćwiczeniami praktycznymi.

Podręczniki do szkoły branżowej dla klasy 2 po podstawówce

Na liście wymaganych podręczników do szkoły branżowej I stopnia dla klasy 2 po podstawówce znajdziemy na przykład: Obróbka skrawaniem. Podstawy, dynamika, diagnostyka lub Zapasy i magazynowanie. Seria: logistyka. Podręcznik.

Wybór szkoły branżowej to dobry pomysł, jeśli masz konkretne predyspozycje lub pasje, umożliwiające szybkie i praktyczne nabycie kwalifikacji zawodowych przy jednoczesnym poszerzeniu wiedzy ogólnej. W kategorii podręczniki dla szkoły branżowej 1 stopnia dla klasy 2 dostępne są książki dostosowane do poziomu kształcenia, które są niezbędne do przerobienia założonego materiału; przydadzą się także do nauki do sprawdzianów i egzaminów branżowych. Sprawdź Nasze propozycje książek dla szkoły branżowej dla klasy 2 i przygotuj się do kolejnego roku zdobywania edukacji.


... ...
szkoły branżowe I stopnia
klasa 2 po podstawówce
Zobacz więcej produktów