Pracownia urządzeń techniki komputerowej. Kwalifikacja E.12 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk - Tomasz Klekot, Krzysztof Pytel WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki |
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Pracownia urządzeń techniki komputerowej. Kwalifikacja E.12 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk

podręcznik

Pracownia urządzeń techniki komputerowej. Kwalifikacja E.12 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk - opis produktu:

Publikacja przeznaczona do praktycznej nauki zawodu technik informatyk w zakresie kwalifikacji E.12 (Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych). Została opracowana z myślą o wykorzystaniu podczas zajęć praktycznych w pracowni urządzeń techniki komputerowej. Składa się przede wszystkim z ćwiczeń, zadań i kart pracy kształcących umiejętności i kompetencje uczniów w zakresie m.in. bezpiecznego posługiwania się sprzętem komputerowym, korzystania z różnych systemów operacyjnych, obsługi sprzętu informatycznego i urządzeń peryferyjnych, przygotowania sprzętu komputerowego do pracy i jego montażu oraz diagnostyki i naprawy urządzeń informatycznych. Publikacja została opracowana zgodnie z nową podstawą programową. Stanowi narzędzie efektywnie pomagające w dobrym przygotowaniu się uczniów do części praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik informatyk w zakresie kwalifikacji E.12.
S
Szczegóły

Tego samego autora

 • Recenzje Recenzje
  image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzję
 • Podręcznik
 • Pracownia urządzeń techniki komputerowej. Kwalifikacja E.12 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk
4.6/5 ( 30 ocen )
  5
  24
  4
  3
  3
  1
  2
  1
  1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.