Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1 - Tomasz Klekot, Agnieszka Klekot WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne - Podręczniki
Ulubione
Kategorie

Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1

Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista

podręcznik

Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1, Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista - opis produktu:

Podręcznik dla techników informatyków i techników programistów poświęcony projektowaniu stron internetowych.

Zawiera informacje dotyczące standardów dokumentów hipertekstowych, stosowania języka HTML do tworzenia stron internetowych, m.in. o strukturze dokumentu, znacznikach i atrybutach języka czy o grafice i multimediach. Sprawia, że przyszły technik zrozumie kwestie związane z systemami zarządzania treścią CMS i kaskadowymi arkuszami stylów, w tym z modelami blokowymi i pozycjonowaniem elementów. Podręcznik ułatwia zrozumienie zasad projektowania grafiki i multimediów (np. animacji i plików dźwiękowych) na potrzeby stron internetowych. Dzięki niemu uczeń przyswoi wiedzę o sposobach tworzenia dokumentów w edytorze WYSIWYG i wykonywania stron internetowych zgodnie z projektem, a także testowania i optymalizowania stron oraz aplikacji internetowych.

Liczne zrzuty ekranowe i rysunki ułatwiają uczniowi zrozumienie opisanych treści.

Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista, pochodzi z wydawnictwa WSiP Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Podręczniki zawodowe / Branża informatyczna.
S
Szczegóły

Tego samego autora

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Tworzenie stron i aplikacji internetowych oraz baz danych i administrowanie nimi. Kwalifikacja INF.03. Część 1, Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk i technik programista

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.