Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Bartłomiej Piotrowski, Izabela Kondratowicz NOWA ERA - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym dla klasy 2. liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego `Odkryć fizykę` to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę zarówno na lekcji, jak i w domu, oraz przygotowanie do sprawdzianu.

-Umożliwia systematyczną naukę rozwiązywania różnych typów zadań dzięki odpowiedniemu doborowi zadań o dostosowanym do możliwości uczniów poziomie trudności, Przykładom rozwiązanych zadań i zadaniom do nich analogicznym, a także wskazówkom i odpowiedziom.
-Ułatwia kształcenie umiejętności przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki Dziennikowi laboratoryjnemu po każdym dziale oraz zadaniom typu doświadczalnego.
-Zapewnia skuteczne przygotowanie do sprawdzianu poprzez bieżącą pracę ze wszystkimi rodzajami zadań, a także wykorzystanie Kart powtórzeniowych.

Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa NOWA ERA. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 2 po podstawówce / Fizyka. Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są częścią serii Odkryć fizykę. Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Odkryć fizykę 2. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten tytuł? Zainspirował Cię? A może nie zgadzasz sie z autorem, opowiedz nam o tym, opisz swoje doznania związane z lekturą.