Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy - Dobrowolska Małgorzata, Karpiński Marcin, Lech Jacek GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe - Podręczniki | Gandalf.com.pl
tel: +48 42 252 39 23 email: info@gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

podręcznik

Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum - opis produktu:

Podręcznik na rok szkolny 2019/2020.

Podręcznik ściśle dopasowaliśmy do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkujemy w nim wiedzę tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco czasu na jej przyswojenie. Po każdym fragmencie teorii mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania.
Książka mieści dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami - zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomogą kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami.

Publikacja spełnia kryteria Ustawy o systemie oświaty oraz wymogi podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.

Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum, pochodzi z wydawnictwa GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe. Dedykowany jest do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Matematyka. Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy jest częścią serii Matematyka z plusem. Numer dopuszczenia podręcznika to: 964/1/2019. Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy jest zgodny z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Matematyka z plusem 1. Podręcznik. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum i 5-letnie technikum

5/5 ( 1 ocena )
  5
  1
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  0

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Kama

 • 3-12-2019
 • 08:27

Jest ok

Czy recenzja była pomocna?