Kod emocji - Brandley Nelson - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Kod emocji

Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością

 • Promocja
  image-promocja

książka

Wydawnictwo Galaktyka
Oprawa miękka
Ilość stron 384
 • Wysyłka 24h + czas dostawy
  Ten produkt zamówiony do godz. 12 zostanie wysłany jeszcze dzisiaj! Dotyczy zamówień potwierdzonych, opłaconych przez pobranie, PayU, kartą.
 • Okazje na książki w promocji!

Kod emocji, Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością - opis produktu:

Jak uwolnić uwięzione emocje, aby cieszyć się zdrowiem, szczęściem i miłością

Doktor Bradley Nelson opracował metodę uwalniania zablokowanych emocji. Jej rezultaty są nadzwyczajne: ustępujący ból w plecach, kolanach i biodrach, bardziej satysfakcjonujące relacje z innymi, lepsza sytuacja finansowa, a nawet odnalezienie partnera życiowego. Jednak najbardziej wzruszające są historie zamkniętych emocjonalnie dzieci, które dzięki tej metodzie stały się radosne, ustąpiła u nich złość i poprawiły się wyniki w nauce.
Tysiące przypadków z praktyki Nelsona potwierdzają, że sfera emocji ma znacznie większy wpływ na nasze życie, niż się powszechnie uważa. Zablokowane emocje, wynikające z własnych doświadczeń lub będące dziedzictwem przodków, tworzą barierę, która zniekształca nasze odbieranie świata. To przekłada się na stres, frustrację, apatię i lęk - tym samym na całe nasze życie. Skutkiem tych blokad są choroby o podłożu psychosomatycznym, a także brak satysfakcji z życia. Metoda Nelsona jest prosta i bardzo skuteczna. Polega na identyfikacji zablokowanej emocji i jej usunięciu dzięki delikatnemu oddziaływaniu na meridian przebiegający przez głowę i kręgosłup, z mocną intencją uwolnienia emocji. Pozbycie się tych, często nieświadomych, napięć sprawia, że jesteśmy bardziej twórczy, radośni, pozytywnie nastawieni do świata. Zmienia się też nasze otoczenie, ponieważ ludzie chętniej z nami współpracują i przebywają. Pozbawieni nieracjonalnych lęków, znajdujemy w życiu więcej możliwości.
Ta książka to wstęp do medycyny XXI wieku. Bezcenna dla lekarzy i terapeutów. Co najważniejsze - przedstawioną w niej metodę każdy może stosować samodzielnie.
Kod emocji niesie dogłębne zrozumienie samego siebie, pokazując, że każdy, kto naprawdę pragnie wyzwolić się i wznieść ponad ograniczenia przeszłości, może wkroczyć na ścieżkę osobistego rozwoju, poszerzyć własne horyzonty i poprawić jakość życia. Jestem przekonany, że odkrycia prezentowane w niniejszej książce są w stanie przemodelować rozumienie tego, w jaki sposób przechowujemy emocjonalne doświadczenia, a w konsekwencji - odmienić niejedno życie. Dziękujemy za Kod emocji. Dziękujemy za ten bezcenny dar.
- Tony Robbins

Kod emocji - o czym jest książka?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Kod emocji, od Brandley Nelson. Kod emocji spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Brandley Nelson. Nie będziesz żałował! Kod emocji i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Kod emocji Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością, pochodzi z wydawnictwa Galaktyka. Autorem książki jest Brandley Nelson. Należy do gatunków: książki dla dorosłych, książki dla kobiet, książki dla ojców, książki dla par, książki o kobietach, książki o motywacji. Książka Kod emocji liczy 384 stron. Oprawa jest miękka. Publikacja dostępna jest również w formie elektronicznej.
S
Szczegóły
Dział: Książki
Promocje: wysyłka 24h
Kategoria: książki dla dorosłych,  książki dla kobiet,  książki dla ojców,  książki dla par,  książki o kobietach,  książki o motywacji
Wydawnictwo: Galaktyka
Oprawa: miękka
Okładka: miękka
Ilość stron: 384
ISBN: 9788375797718
Wprowadzono: 01.09.2020

RECENZJE - książki - Kod emocji, Jak uwolnić zablokowane emocje i cieszyć się zdrowiem, szczęściem oraz miłością - Brandley Nelson

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: