Komunikacja interpersonalna: książki, podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Komunikacja interpersonalna: książki

Jak nauczyć się odmawiać, poradzić sobie z trudnymi momentami albo odzyskać radość z życia? Nie jest to proste, ale na pewno możliwe ✅ Do tego potrzeba czasu i... dobrego poradnika do rozwijania umiejętności interpersonalnych. Książki od Gandalf.com.pl pomogą Ci zmienić Twoje życie na lepsze i postawić na swoim!

Czym jest komunikacja interpersonalna?

Książki z tego zakresu tłumaczą i pomagają zrozumieć procesy komunikacyjne pomiędzy ludźmi. Nie odnajdujesz się w grupie? A może czujesz się wykorzystywany przez innych? Można z tym walczyć! Z podręcznikiem do komunikacji interpersonalnej dowiesz się, jakie popełniasz błędy w komunikacji, jak je naprawić i jak zacząć rozmawiać z ludźmi.

Umiejętności interpersonalne

Książki o umiejętnościach interpersonalnych dotyczą kontaktów z drugim człowiekiem, ale także dotykają Twojej własnej osoby. Zastanów się, jak czujesz się w swoim ciele, czy masz skłonności do nadmiernego zastanawiania się, a może nadmiernie rozpamiętujesz sytuacje z przeszłości? Takiego typu pytania (i o wiele więcej) postawią przed Tobą książki do komunikacji interpersonalnej. Skup się na sobie i własnym rozwoju, bo to może zaprocentować na każdym etapie Twojego życia. I pamiętaj, żeby ruszyć w przyszłość, musisz najpierw zrozumieć teraźniejszość.

Komunikacja interpersonalna, a manipulacja

Co je odróżnia? Manipulacja jest techniką wpływania na odbiorcę i przekonania go do własnych racji, bądź nakłonienia do zrobienia tego, czego oczekujemy. Razem z perswazją stanowią niebezpieczne narzędzia do kontroli cudzych działań lub myśli. Dlatego, jeśli chcesz zagłębić się w techniki perswazji i manipulacji, rób to z głową. A jeśli chcesz poznać więcej psychologicznych sztuczek, zajrzyj do działu z literaturą psychologii.

Komunikacja interpersonalna stanowi podstawę kontaktów międzyludzkich, ale także i relacji, jakie mamy z nami samymi. Dowiedz się jak zadbać o siebie, jak nauczyć się rozmawiać z innymi, a także jak w końcu postawić na swoim. Te i inne porady znajdziesz w dziale książek o komunikacji interpersonalnej na Gandalf.com.pl. Do dzieła!


W tej kategorii znajdziesz książki o tematyce: Książki - interpersonalne. Niskie ceny, szeroki wybór, szybka dostawa - sprawdź. Liczba produktów to: 659 - wszystkie w bardzo korzystnych cenach! Najnowsze bestsellery kupisz w Gandalf.com.pl z rabatami sięgającymi 85%. W ofercie mamy między innymi Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi, Jak mniej myśleć, Miej wyje**ne, będzie Ci dane.
z53
1 - 53 z 1255 ofert