Gold Experience A1. Workbook Zeszyt ćwiczeń - Lucy Frino Pearson Longman - Podręczniki | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gold Experience A1. Workbook Zeszyt ćwiczeń

Wydanie 2

 • Promocja
  image-promocja

podręcznik

Gold Experience A1. Workbook Zeszyt ćwiczeń, Wydanie 2 - opis produktu:

Gold Experience 2ND Edition to druga edycja lubianego przez uczniów i cenionego przez nauczycieli kursu językowego, który perfekcyjnie łączy przygotowanie do międzynarodowych certyfikatów językowych Cambridge English Qualifications z rozwojem wszystkich sprawności językowych.
Dobór tematów spójny z zainteresowaniami nastolatków, autentyczny materiał wideo w każdym rozdziale, różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej, prezentacje gramatyczne z funkcją edytowania treści to tylko niektóre z wyjątkowych cech nowej edycji kursu.
Seria Gold Experience 2ND Edition obejmuje osiem poziomów zaawansowania, dzięki którym nauczyciel ma możliwość precyzyjnego doboru poziomu kursu do umiejętności ucznia. Poziomy A1+, A2+, B2, B2+ i C1 zawierają 100% nowych treści. Pozostałe poziomy A1, A2, B1, B1+ zostały zaktualizowane, a w przypadku poziomów A2 i B1 dostosowane do nowych wymogów egzaminów Key for Schools i Preliminary for Schools.

Gold Experience A1. Workbook Zeszyt ćwiczeń Wydanie 2, przygotowano w wydawnictwie Pearson Longman. Pomaga w nauce języka angielskiego.
S
Szczegóły
Dział: Podręczniki szkolne
Kategoria: językowe,  angielski,  kursy
Wydawnictwo: Pearson Longman
Oprawa: miękka
Wymiary: 220x280
Ilość stron: 112

Tego samego autora

RECENZJE - Podręcznik - Gold Experience A1. Workbook Zeszyt ćwiczeń, Wydanie 2

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

1/5 ( 1 ocena )
 • 5
  0
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję:

Sebastian inek.

ilość recenzji:1

11-11-2021 18:28

Chciałem zakupić podręcznik gdyz tak był wystawiony miał być to prezent na urodziny dla mojego dziecka, chłopaka który od wczesnych lat uczy się angielskiego jakież było moje zdziwienie jak otrzymałem ćwiczenia, no cóż zdaza się ale to nie koniec zdziwień i rozczarowań po opisaniu tematu na stronie Gandalfa dowiedziałem się że w gratisie mogę reklamacyjnie do nich ja odesłać, aha czyli w dobie pędu wszechobecnego mam jeszcze marnować czas i iść do paczkomat i odsyłać No cóż komentarz wypada taki ze macie tam bałagan, popracujcie nad relacjami z klientem bo to klient wam płaci a nie święty Mikołaj Ogólnie nie polecam już kolejna wpadka.. Dopytajcie proszę dokładnie przed zakupem książki co będzie w paczce może troll o imieniu Gandalf szalony może Gandzialf wściekły ktoś lub coś na pewno.. Pozdrawiam..

Czy recenzja była pomocna?