Edukacja dla bezpieczeństwa 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy - Barbara Boniek Operon - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Edukacja dla bezpieczeństwa 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy

po podstawówce, 4-letnie liceum, 5-letnie technikum

podręcznik

Edukacja dla bezpieczeństwa 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum, 5-letnie technikum - opis produktu:

Karty pracy ucznia do edukacji dla bezpieczeństwa stanowią uzupełnienie podręcznika Edukacja dla bezpieczeństwa w zakresie podstawowym. Zostały zaprojektowane w zupełnie nowej, perforowanej formie, dobrze przyjętej przez nauczycieli. Każdą kartę publikacji można oderwać, rozwiązać zadania, oddać do sprawdzenia nauczycielowi, a na koniec wpiąć w skoroszyt tworzący całość publikacji.

Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy ucznia to publikacja dla uczniów liceów ogólnokształcących i techników. Przygotowany zestaw zadań pozwala zrealizować wymagania dotyczące programu nauczania w zakresie podstawowym. Karty pracy mają za zadanie utrwalić i poszerzyć wiedzę z zakresu ochrony ludności i państwa czy popularnych zagrożeń jak wypadki czy zatrucia. Atrakcyjne grafiki zwracają uwagę na najważniejsze informacje i wspierają nauczanie. Różnorodność zadań (zarówno zamkniętych, jak i otwartych) wspiera realizację materiału przez uczniów.

Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy ucznia składa się z następujących rozdziałów:
1. Bezpieczeństwo państwa
2. Ochrona ludności i ochrona cywilna
3. Zagrożenia czasu spokoju
4. Pierwsza pomoc
5. Zdrowie i jego zagrożenia, edukacja zdrowotna


Co znajdziesz w publikacji Edukacja dla bezpieczeństwa. Karty pracy ucznia?
- zestawy ciekawych zadań do każdego rozdziału podręcznika,
- powtórzeniowe karty pracy,
- interesującą szatę graficzną,
- odpowiedzi do trudniejszych zadań (do dyspozycji nauczyciela).


Edukacja dla bezpieczeństwa 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy po podstawówce, 4-letnie liceum, 5-letnie technikum, pochodzą z wydawnictwa Operon. Dedykowane są do: Liceum i technikum / Klasa 1 po podstawówce / Edukacja dla bezpieczeństwa. Edukacja dla bezpieczeństwa 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy są zgodne z nową podstawą programową.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
Edukacja dla bezpieczeństwa 1. Klasa 1. Karty pracy dla liceum i technikum. Zakres podstawowy, po podstawówce, 4-letnie liceum, 5-letnie technikum

2.6/5 ( 5 ocen )
  5
  2
  4
  0
  3
  0
  2
  0
  1
  3

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Spierek

 • 17-09-2020
 • 11:29

dostarczone w terminie , ksiazka , sie zgadza, nic dodac nic ujac, wszystko na swoim miejscu jak powinno byc

Czy recenzja była pomocna?