W drodze do Emaus 8. Jezus działa i zbawia Zeszyt ucznia do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej - Zbigniew SJ Marek WAM - Podręczniki | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W drodze do Emaus 8. Jezus działa i zbawia Zeszyt ucznia do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej

podręcznik

W drodze do Emaus 8. Jezus działa i zbawia Zeszyt ucznia do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej - opis produktu:

- Pakiet edukacyjny do katechezy w klasie drugiej gimnazjum wypełnia wszystkie wytyczne Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski z 2010 r., nr programu AZ-3-01/10.

- Treści skoncentrowane są wokół chrześcijańskiego rozumienia wolności oraz uczenia się, jak z niej należy korzystać. Za podstawę kształcenia takich postaw przyjęto wezwanie do naśladowania Jezusa w codziennym życiu, które On kieruje do ludzi w Kazaniu na Górze.

- Całość pakietu tworzą: podręcznik i zeszyt dla ucznia oraz podręcznik metodyczny dla katechety. Katecheta znajdzie w nim scenariusze kolejnych katechez oraz materiały multimedialne do wykorzystania przy przeprowadzeniu katechezy. W podręczniku dla ucznia można także znaleźć biografie świętych.

- Pakiet koreluje proces katechetyczny, w którym biorą udział katecheta i uczeń.

- Materiał treściowy podzielony został na siedem rozdziałów (grup tematycznych). Przyporządkowane im treści mają udzielać katechizowanym odpowiedzi na ludzkie pytania o szczęście, miłość, życie, których udziela Bóg.

- Wiarygodności odpowiedzi udzielanych człowiekowi przez Pana Boga katechizowany może doszukiwać się w postaciach, które w swoim życiu odpowiedzialnie potraktowały Jego słowa.

W drodze do Emaus 8. Jezus działa i zbawia Zeszyt ucznia do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej pochodzi z wydawnictwa WAM. Dedykowany jest do: Szkoła podstawowa / Klasa 8 / Religia. W drodze do Emaus 8. Jezus działa i zbawia Zeszyt ucznia do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej jest częścią serii W drodze do Emaus.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Podręcznik
W drodze do Emaus 8. Jezus działa i zbawia Zeszyt ucznia do religii dla klasy 8 szkoły podstawowej

4/5 ( 14 ocen )
  5
  8
  4
  2
  3
  2
  2
  0
  1
  2

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Joki2

 • 2-11-2020
 • 12:16

Bardzo słaby podręcznik. Nie wiadomo o co w nim chodzi. O wiele lepszy był podręcznik pod red. ks. Kubika.

Czy recenzja była pomocna?