SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Gabriela Gargaś - biografia

Mówi się o niej, że jest „czarodziejką kobiecych uczuć”. Autorka Bestsellerowych powieści obyczajowych, kochanych przez czytelniczki. Gabriela Gargaś to pisarka, która nie ma sobie równych na polskim rynku. Pisze o kobietach dla kobiet. Inicjatorka projektu „Każdego dnia”, z którego zysk został przekazany Fundacji Marka Kamińskiego, wspierającej dzieci i młodzież, dotknięte ciężkimi chorobami. Niepoprawna optymistka, kochająca matka i żona, serdeczna przyjaciółka. Poznajcie Gabrielę Gargaś. Książki tej autorki zachwycą Was w każdym calu.

Gabriela Gargaś – początek kariery


Z pewnością macie wśród swoich znajomych osoby które mimo, że zawsze wykazywały niesamowite zdolności do nauk humanistycznych, złączyły swoją karierę zawodową z farmaceutyką lub zaczęły studiować na politechnikach, albo w drugą stronę – edukowały się w kierunku ścisłym, a teraz są znani ze swoich tekstów dziennikarskich, czy wierszy. Taką właśnie osobą jest Gabriela Gargaś, która z wykształcenia jest ekonomistką, specjalizującą się w… bankowości! Od zawsze jednak pałała wielką miłością do literatury. Jak sama podkreślała w niejednym wywiadzie, w zasadzie nigdy nie planowała kariery pisarskiej i wydawać by się mogło, że w tym kierunku popchnęła ją nuda. Otóż Gabriela Gargaś ze względu na ciąże przez wiele miesięcy przebywała na zwolnieniu lekarskim. Wtedy to zrodził się w niej pomysł przelania pewnej historii na papier. Po jakimś czasie zbiór luźnych notatek przemienił się w spójną historię i niespodziewanie stał się dla niej czymś bardzo ważnym. Przepisała tekst do komputera i postanowiła dokończyć powieść. Autorka przyznaje, że tak ją to wciągnęło, że w drodze na porodówkę wprowadzała ostatnie poprawki. Tak powstała pierwsza książka Gabrieli Gargaś.

Gabriela Gargaś – bibliografia


Gabriela Gargaś zadebiutowała w 2011 roku powieścią Jutra może nie być, historią o wielkiej miłości, odnalezionej po latach. Książka jest opowieścią o sile współczesnych kobiet, odwadze w dążeniu do realizacji własnych pragnień. Sukces, jakim okazało się wydanie pierwszej powieści, skłonił Gabrielę Gargaś do kontynuowania kariery pisarskiej. Od tamtej pory autorka ma na swoim koncie niejedną bestsellerową powieść, taką jak Lato utkane z marzeń, Zawsze będziemy razem, czy Trudna Miłość . Dodatkowo jej opowiadania można znaleźć m.in. w zbiorze Księgarenka przy ulicy Wiśniowej.

Gabriela Gargaś – historie i inspiracje


Książki Gabrieli Gargaś często inspirowane są jej własnym życiem oraz opowieściami znanych jej osób. Wszystko po to, aby uczynić postaci jak najbardziej autentycznymi. Pisarka mawia, że w czasie swojej kariery pisarskiej nabawiła się nawyku obserwowania zachowań ludzi, mijanych na ulicy, bo wszędzie można znaleźć inspirację do dodania postaciom i wydarzeniom jeszcze wyraźniejszego kształtu. Zanim autorka zaczyna przystępować do pisania powieści, każdorazowo sporządza dokładne profile wszystkich bohaterów, w których zawiera szczegółowy opis ich wyglądu, charakteru i roli w całej historii. Często dokonuje też konsultacji ze specjalistami w dziedzinie tematu, który chce poruszyć w książce.

Gabriela Gargaś – sukces literacki


Książki Gabrieli Gargaś nieraz przekraczały nakład kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy. Najbardziej popularnymi książkami tej autorki są Wieczór taki jak ten i Lato utkane z marzeń. Wiele tygodni obie utrzymywały się w pierwszej dziesiątce najbardziej polecanych książek, na stronach czołowych polskich księgarni. Zajrzyj do kategorii, poświęconej Gabrieli Gargaś na Gandalf.com.pl i spędź magiczne chwile z książką, która wciągnie Cię w swoją historię bez reszty.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 120 książek, których autorem jest: Gabriela Gargaś. Dostępne formaty: miękka, pakiet, pocket, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, poezje, cytaty, aforyzmy, poradniki, Literatura piękna, Nauki humanistyczne, pakiety, literatura piękna, literatura piękna, dla dzieci i młodzieży, Książki na prezent 🎁, wysyłka 24h, biblioteczka rabatów Gandalfa, Lekkie, Literackie nowości 2023, W.A.B..

Na książki autora Gabriela Gargaś mamy rabaty sięgające do 66%.
... ...
Zobacz więcej produktów