Gra RPG Wampir: Maskarada - gra planszowa Alis.Games | Sklep Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

Gra RPG Wampir: Maskarada - Alis.Games

gry / zabawki

Gra RPG Wampir: Maskarada - opis produktu:

Wampir: Maskarada to jedyna i unikatowa gra fabularna łącząca w sobie dramat jednostki i polityczny horror.

Gracze będą mieli okazje zakosztować egzystencji tytułowego Wampira,
Nieśmiertelnego drapieżnika toczącego walkę o władzę wśród swojego rodzaju, oraz z samym sobą o zachowanie resztek człowieczeństwa w obliczu Głodu pożerającego racjonalne instynkty. Żądza krwi narasta, ale porażka w walce z nim kończy się zatraceniem własnego jestestwa i czynami które zakrawają na dzikie bestie. Ciągłe knowania istot pochodzących z mroku może
zniszczyć to kim jesteśmy.

Stojąc na ostrzu noża pomiędzy życiem i śmiercią, odczuwamy że nadal żyjemy.

Nieśmiertelni prowadząc polityczny taniec jakim jest Maskarada utrzymują swe istnienie w sekrecie przed ogółem populacji. Stoją na szczycie ale w XXI wieku to chwiejny szczyt.

Piąta edycja Wampira: Maskarady to nowe reguły mechaniki ,we wspaniale ilustrowanym podręczniku pełnym bogatej historii. Prowadzone przez nowoczesną mechanikę Głodu postacie będą mieszać się w koterie lubujące się w wampirzej polityce ,oraz próbowali odnaleźć się w tym świecie i wspomnieniach o nim ze swoich śmiertelnych żyć.

Piąta edycja Wampira: Maskarady to powrót do oryginalnej wizji Wampira śmiało kroczącego pośród ram XXI wieku. W nowej edycji dokonano dużych zmian w kwestii zasad ale mimo to utrzymuje klimat poprzednich wydań korzystając z bogactwa Świata Mroku. Wspaniale rozwija istniejące wątki jak również tworzy zupełnie nowe rozbudowując uniwersum Wampira.S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Gry
Gra RPG Wampir: Maskarada

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

Podobał Ci się ten produkt? Napisz swoją opinię i pomóż innym w dokonaniu wyboru