W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI? - Marta Bogdanowicz - Książka | Gandalf.com.pl
Ulubione
Kategorie

W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI? (twarda)

+ 3 CD

książka

 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa twarda
 • Ilość stron 128
 • GRATIS! Do każdego zamówienia zakładka mola książkowego!
 • Dostępność niedostępny

W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI?, + 3 CD - opis produktu:

Książka ta powstała z myślą o najmłodszych - dzieciach 2-, 3-letnich i przedszkolakach. Zaprezentowane w niej piosenki i wierszyki można wykorzystywać zarówno w zabawie grupowej (w przedszkolu, na dziecięcym przyjęciu imieninowym, na podwórku), jak i podczas indywidualnej zabawy z dzieckiem (w trakcie kąpieli, na spacerze, przed zaśnięciem). Znalazły się tu piosenki rozpoczynające i kończące zajęcia, piosenki z imionami kształtujące świadomość własnej osoby, zabawy ułatwiające integrację z grupą, rozwijające świadomość ciała i przestrzeni, wreszcie znane zabawy przedszkolne i pląsy ruchowe. Do publikacji dołączone są 3 płyty CD.

Książka W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI? + 3 CD, pochodzi z wydawnictwa Harmonia. Autorem książki jest Marta Bogdanowicz. Należy do gatunków: poradniki, Rodzina i dzieci, wiek przedszkolny, wiek wczesnoszkolny. Książka W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI? liczy 128 stron. Jej wymiary to 205x300. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

Recenzje
image Nie wiesz, czy kupić? Sprawdź recenzje
Książka
W CO SIĘ BAWIĆ Z DZIEĆMI?, + 3 CD

4.5/5 ( 36 ocen )
 • 5
  28
 • 4
  3
 • 3
  2
 • 2
  2
 • 1
  1

Zaloguj się i napisz recenzję na min. 700 znaków. Akceptując regulamin bierzesz udział w cotygodniowym plebiscycie. Do wygrania kupon 50 PLN i 15 punktów klienta.

imię, nazwisko lub nick:
Twoja ocena:
Twoja recenzja:
Wprowadź tekst z obrazka:

W przypadku naruszenia Regulaminu Twój wpis zostanie usunięty.

brak oceny

Ewa

rybka234(at)gazeta.pl 7-04-2009 18:23

recenzja nagrodzona 2.00pkt

Po tę książkę jako pierwszą sięgnęłam, gdy zaczynałam pracę w przedszkolu. Wybór okazał się trafny, dostarczyła mi bowiem wielu pomysłów do zabaw z maluchami, w których one same chętnie brały udział. Dzieci dobrze bawią się przy muzyce, a także bardzo szybko się przy niej uczą, dlatego dla mnie osobiście, wielkim walorem tej książki są dołączone do niej płyty CD, zawierające zarówno piosenki towarzyszące zabawom opisanym przez Martę Bogdanowicz, jak i samą linię melodyczną. Zachęcają do udziału w zabawie i do śpiewu, nawet jeśli się nie posiada pięknego głosu i doskonałego słuchu. Jeszcze jedną zaletą tej książki, w moim przekonaniu, jest to, że opisane w niej zabawy są uniwersalne, mogą sprawić także wiele radości nieco starszym dzieciom niż przedszkolaki, do których są adresowane. Niektóre z tych zabaw są tak popularne, tylko trochę zapomniane i przykryte cienką warstwą kurzu przez upływające lata, że aż przypominają mi moje dzieciństwo...

Czy recenzja była pomocna?