Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster - Wiesław Krajka - Książka | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster (twarda)

książka

Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster - opis produktu:

Seria Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat zawiera polskie przekłady tekstów, które ukazały się wcześniej w tomach I (1992) - XXIX (2020) serii Conrad: Eastern and Western Perspectives publikowanej przez Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz East European Monographs w Boulder (do roku 2012) i Columbia University Press w Nowym Jorku. Są to istotne dla polskiej kultury narodowej studia nad wszelkimi możliwymi rodzajami związków Josepha Conrada z obszarem geograficzno-kulturowym Polski (w tym byłej Rzeczpospolitej Obojga Narodów) i Europy Środkowo-Wschodniej. Prezentują punkty widzenia międzynarodowych badaczy. Założeniem serii jest także afirmacja i promocja polskiej literatury, kultury, mentalności, etosu i tradycji, które w dużym stopniu zdeterminowały anglojęzyczną twórczość tego światowego pisarza.<STRONG>- Wiesław Krajka, z `Założeń programowych serii Joseph Conrad a Polska, Europa Środkowo-Wschodnia i Świat`</STRONG>

Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster - o czym jest?


Przed Tobą kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster, od Wiesław Krajka. Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. Jeśli zainteresowała Cię ta pozycja, sięgnij po inne tytuły autora- Wiesław Krajka. Nie będziesz żałował! Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster i o wiele więcej tylko na Gandalf.com.pl!

Książka Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster pochodzi z wydawnictwa Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Autorem książki jest Wiesław Krajka. Należy do gatunków: nauki humanistyczne, literaturoznawstwo. Książka Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster liczy 350 stron. Jej wymiary to 145x205. Oprawa jest twarda.
S
Szczegóły

RECENZJE - Książka - Joseph Conrad kresowy i uniwersalny Amy Foster

Zaloguj się i napisz recenzję - co tydzień do wygrania kod wart 50 zł, darmowa dostawa i punkty Klienta.

0/5 ( brak ocen )
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

Wpisz swoje imię lub nick:
Oceń produkt:
Napisz oryginalną recenzję: