SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Vadim Zeland - biografia

Vadim Zeland to pisarz ezoteryczny pochodzenia rosyjskiego, który urodził się 1 stycznia 1963 roku w ZSRR. Autor napisał kilka książek o zarządzaniu rzeczywistością, a jego pierwsza praca Transurfing reality otrzymała tytuł bestsellera i została przetłumaczona aż na 20 języków świata. Vadim Zeland na swojej ojczyźnie jest najpopularniejszym ezoterycznym pisarzem, ponadto, jest uznawany za bardzo tajemniczą osobistość. Autor ukrywa fakty z życia osobistego, nie chodzi na imprezy towarzyskie oraz nosi ciemne okulary na swoim nosie, które stale zakrywają mu oczy. O życiu pisarza nie wiemy za wiele, z wywiadów, które Vadim Zeland udzielał, wiemy, że za młodu studiował fizykę kwantową i lubił tworzyć gry komputerowe. Autor wyznaje ideę, że ludzie w obecnych czasach powinni mniej korzystać z dobrodziejstw postępu technologicznego, a powinni więcej obcować z naturą.

Vadim Zeland ebooki, audiobooki oraz książki


Największym dziełem pisarskim Vadima Zelanda jest TRANSERFING rzeczywistości, który ma 9 tomów. Zatytułowane są kolejno: Przestrzeń wariantów, Szelest porannych gwiazd, Naprzód w przeszłość!, Zarządzanie rzeczywistością, Jabłka padają w niebo, Sprawca rzeczywistości, FORUM SNÓW, Forum marzeń sennych i ostatni Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni. To 9-tomowe dzieło to idealna lektura dla fanów ezoteryki. W Pierwszej części dostaniemy odpowiedź na pytanie 'W jakim stopniu jesteśmy zdolni kierować swoim losem' i jak to robić. Ponadto zagadnienia takie jak równowaga, doskonałość, ważność, epidemia czy bezrobocie oraz wiele innych również znajdują się w książce Vadima Zelanda. W drugim tomie Szelest porannych gwiazd dostaniemy odpowiedź na pytanie 'Jak osiągnąć jedność duszy i umysłu?', co jest bardzo ważne w życiu człowieka, aby taką jedność osiągnąć. Tym bardziej że w obecnych czasach wiele ludzi ma mętlik głowie i nie potrafi zaznać duchowego spokoju.

Vadim Zeland – świat to zwierciadło rzeczywistości


W trzecim tomie Transurfingu rzeczywistości Vadim Zeland pokaże nam, jak przywrócić szczęście z przeszłości, gdyż świat to zwierciadło rzeczywistości, które my sami, i tylko my, możemy modelować. Bardzo ważne jest, aby nie przejmować się wszystkimi przeszkodami na naszej życiowej drodze, według pisarza, powinniśmy patrzeć na nie z perspektywy tego, że to wszystko i tak nam wychodzi na dobre, dzięki temu dajemy od siebie dobro, które odbija się jak od lustra i do nas wraca. Autor za swój najważniejszy życiowy cel uważa nauczenie ludzi, aby wierzyć, że scenariuszy jest wiele i tylko my możemy zadecydować, którą drogą chcemy podążać. Książki Vadim Zeland są po to, aby pokazać ludziom jak inaczej można żyć swoim życiem, nie są one proste do przejścia, ale na pewno warto. Vadim Zeland to postać tajemnicza, nie bez powodu, uważa on bowiem, że zainteresowanie jego osobą czy popularność mogą mu ukraść coś z duszy, dlatego otacza się aurą tajemniczości i woli prowadzić niepubliczny styl życia.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 12 książek, których autorem jest: Vadim Zeland. Dostępne formaty: miękka.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: literatura piękna, bestsellery wszech czasów, Top 100 Gandalfa, Bestsellery.

Na książki autora Vadim Zeland mamy rabaty sięgające do 25%.
... ...