SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie
Autor

Jakub Ćwiek - biografia

Jakub Ćwiek z wykształcenia jest kulturoznawcą. Ukończył studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach - kierunek studiów zdecydowanie odzwierciedla się w jego twórczości pełnej odwołań zarówno do popkultury jak i kultury tradycyjnej. Debiutem Jakuba Ćwieka był zbiór opowiadań “Kłamca” wydany w 2005 roku. Książka odniosła ogromny sukces i po kolei ukazywały się sequel “Kłamca 2. Bóg marnotrawny”, tom 3 “Kłamca Tom 3. Ochłap sztandaru” i rzekomo ostatni w serii “Kłamca 4. Kill`em all”. Rzekomo, ponieważ Jakub Ćwiek sam przyznaje, że uwielbia wracać do uniwersum “Kłamcy” i często publikuje krótkie formy w nim osadzone - np. “Kłamca 2.5 Machinomachia”. Pomimo sukcesu “Kłamcy” Jakub Ćwiek nie osiadł na laurach i już w 2007 roku wydał, pierwszą książkę w innym uniwersum. Kolejnym jego hitem okazało się “Ciemność Płonie”, którego akcja dzieje się na doskonale opisanym katowickim dworcu. W 2012 roku ukazała się pierwsza książka z fenomenalnie przyjętego cyklu “Chłopcy”.

W księgarni internetowej Gandalf znajdziesz 90 książek, których autorem jest: Jakub Ćwiek. Dostępne formaty: miękka, twarda.
Tytuły autora dostępne są w kategoriach: dla dzieci, Literatura piękna, fantastyka, sensacja, literatura faktu, publicystyka, kryminał, Dla młodzieży, literatura piękna, sensacja i literatura grozy, literatura faktu i reportaż, fantastyka, Książki na prezent 🎁, nowości, Nowości, W.A.B..

Na książki autora Jakub Ćwiek mamy rabaty sięgające do 52%.
... ...
Zobacz więcej produktów