Gry planszowe po angielsku, do nauki angielskiego | Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Gry planszowe po angielsku

Gry planszowe przeżywają obecnie renesans. Emocjonujące rozgrywki możesz prowadzić zimą przy kominku, albo w upalne letnie wieczory na tarasie. Gry są obecnie dostępne również w wielu kawiarniach czy bibliotekach. Korzystnie wpływają na umiejętności społeczne, rozwój mózgu i uczą rozwiązywania problemów. Sięgając po gry planszowe po angielsku możesz z kolei poprawić swoją znajomość języka.

Gra planszowa do nauki angielskiego

Kiedy myślisz o nauce angielskiego, co sobie wyobrażasz? Prawdopodobnie widzisz siebie siedzącego przy biurku z nosem w książce. Oczywiście to dobra, sprawdzona metoda. Ale nauka angielskiego nie musi zawsze wyglądać tak samo. Wiedzę możesz zdobywać w zabawny sposób w towarzystwie. Zaproś znajomych, chwyćcie grę planszową po angielsku, a języka nauczycie się w mgnieniu oka. Nauka poprzez zabawę z innymi to naprawdę świetny sposób na utrwalanie wiedzy. Podczas gry dobrze się bawisz, poznajesz i ćwiczysz nowe słówka.

Gry planszowe w języku angielskim – co wybrać?

W Gandalfie znajdziesz różnego rodzaju gry planszowe w języku angielskim. Niektóre z nich stworzone zostały specjalnie do celów edukacyjnych. Wśród propozycji znajdziesz jednak również tytuły, w które z pewnością nie raz grałeś w języku polskim. Wybierając ich angielską wersję będziesz znów świetnie się bawić, ale przy tym także uczyć. Zastanawiasz się, od której planszówki powinieneś zacząć? Nic dziwnego – oferujemy wiele angielskich gier planszowych, które możesz wykorzystać do poszerzania wiedzy. Różne tytuły przydadzą się do kształtowania różnych umiejętności. Niektóre gry planszowe do nauki angielskiego są świetne do poznawania nowego słownictwa, a inne do jego utrwalania. Przyjrzyj się gatunkom i wybierz planszówkę, która wydaje Ci się najciekawsza, a przy tym najlepiej pasuje do Twojego poziomu znajomości języka.

Gra planszowa – angielski dla każdego

Poprzez gry planszowe angielskiego mogą uczyć się osoby w każdym wieku. Dzieci mogą zagrać z dziadkami i równocześnie uczyć się obcych słów i zwrotów – bez konieczności sięgania po książki. Wolisz zdobywać wiedzę solo? Nie martw się – mamy też gry planszowe angielskie, w które można grać w pojedynkę. A może jesteś nauczycielem i szukasz pomysłu na zajęcia? Niektóre tytuły będą idealnymi narzędziami do nauki języka w klasie czy grupie. Przekonaj się, że Twoi uczniowie je pokochają i przyswoją informacje szybciej niż kiedykolwiek!

Angielskie gry planszowe – zabawa w międzynarodowym gronie

Oczywiście, angielskie gry planszowe mogą służyć nie tylko do nauki języka. Umożliwiają przyjemne spędzanie czasu w gronie znajomych, którzy nie znają polskiego. Dzięki angielskim grom planszowym nikt nie będzie czuł się wykluczony z zabawy. Emocjonująca rozgrywka pozwoli Wam lepiej się poznać i zacieśnić więzi.

Gry planszowe angielskie – duży wybór w niskich cenach!

Na Gandalf.com.pl czekają na Ciebie najlepsze gry planszowe angielskie, takie jak Pokemon, Star Wars, KeyForge, Monopoly, Warhammer, Catan, Netrunner i wiele innych. Niezależnie od upodobań, z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Każdego dnia oferujemy promocje i rabaty na tysiące produktów. Zaglądaj do nas regularnie i upoluj wymarzoną grę planszową angielską w najniższej cenie!


Rozgrywki planszowe i karciane mogą mieć różną formę i temat. Jedne z najciekawszych pozycji znajdziesz w grupie: GRY - obcojęzyczne. Sprawdź, jak wiele rozgrywek czeka właśnie na Ciebie i Twoich bliskich! W dziale GRY – obcojęzyczne znajdziesz: 162 spośród wszystkich produktów. Wśród nich wiele okazji w super cenie. Zarówno najnowsze, jak i tradycyjne modele możesz zdobyć w Gandalf.com.pl z rabatem do 64%. Nie zabraknie popularnych i lubianych produktów takich jak Gra Sen.
z16
1 - 16 z 361 ofert