Ravensburger: puzzle i gry - Sklep Internetowy Gandalf.com.pl
SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA
POMOC I KONTAKT
Ulubione
Kategorie

Ravensburger

Czy wiedziałeś, że historia marki Ravensburger sięga XIX wieku? Założył ją Otto Maier, zainspirowany rozwojem reform edukacyjnych. Jego celem było połączenie rozrywki i edukacji, a mottem ‘uczenie poprzez działanie’. Początkowo asortyment Ravensburger ograniczał się do folderów prezentacyjnych dla rzemieślników, gier edukacyjnych i rodzinnych, poradników i historyjek dla dzieci. Później doszły także książki z obrazkami, gry z ćwiczeniami oraz instrukcje budowy modeli. Do 1925 roku, gdy zmarł Maier, wydano ponad 1000 produktów.

Puzzle Ravensburger


Ravensburger puzzle są z nami od 1891 roku. Osiem lat po założeniu firmy Otto Maier stworzył swoją pierwszą łamigłówkę o nazwie Geographic Puzzle. Wykonane z drewna, miały pomóc w nauczaniu małych dzieci geografii. Przez lata marka rozwinęła szeroką gamę wzorów i pomysłów, od puzzli dla dzieci, przez puzzle drewniane, po takie zawierające 500, 1000, a nawet ponad 1500 elementów. Opracowała również niezwykle dekoracyjne puzzle 3D, wykonane z doskonałej jakości plastiku. Zrelaksuj się i odkryj świat puzzli Ravensburger wraz ze sklepem Gandalf! Ciesz się i podziwiaj piękne krajobrazy, słynne miasta, dzieła sztuki, martwą naturę, a także wszelkiego rodzaju zwierzęta. Przekonaj się, czy wszystkie elementy do siebie pasują i wybierz swoją ulubioną łamigłówkę!

Ravensburger – puzzle dla dzieci


Puzzle Ravensburger od pokoleń pomagają małym dzieciom odkrywać ich niesamowite umiejętności. Zachęcają do logicznego myślenia i trenują cierpliwość. Wraz z każdą ukończoną łamigłówką rozwój malucha będzie postępować. Ravensburger puzzle przeznaczone są nawet dla bardzo małych dzieci – w tym przypadku sprawdzą się drewniane, z zaledwie kilku elementów. Czterolatki będą już w stanie ułożyć obrazki składające się nawet z 40 lub więcej elementów. W swojej ofercie Ravensburger ma produkty odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.

Puzzle 3D Ravensburger


Na wyjątkową zabawę możesz liczyć wybierając puzzle 3D Ravensburger. Firma opracowała specjalną technologię Easy Click, dzięki której plastikowe elementy układanki dokładnie do siebie pasują. Możesz stworzyć oszałamiające, trójwymiarowe obiekty bez użycia kleju! Z pomocą puzzli 3D Ravensburger odtworzysz najsłynniejsze budynki na świecie, takie jak Wieża Eiffla, Empire State Building czy rzymskie Koloseum, jak również pojazdy czy przedmioty.

Ravensburger gry


Czas spędzony wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi, zabawa i relaks. Wszystko to oferują gry Ravensburger. Portfolio marki zawiera wiele ciekawych i innowacyjnych tytułów. Znajdziecie w nim zarówno gry dla dzieci, jak i dorosłych, rodzinne, karciane i edukacyjne. Wszystkie gry Ravensburger mają wspólną cechę – do ich wyprodukowania wykorzystano materiały najwyższej jakości. Produkty dla dzieci uczą maluchy, że przegrywanie jest częścią życia, a sukces zależy od dobrego planu. Ponadto sprytnie łączą edukację z zabawą. Rodzinne gry Ravensburger łączą pokolenia, otwierając przed nimi bardzo ciekawe światy. Dla wielbicieli wyzwań marka Ravensburger przygotowała planszówki strategiczne, które są bardzo stymulujące.
z157
1 - 157 z 3747 ofert